Sildid: Eesti autorid, nüüdiskirjandus, 2012

MALABARI LESK

€0.00
  • Käibemaksuta:€0.00
Vana hind 16.90 Lapsena Riiga müüdud eestlasest Peeter Andressenist on saanud edukas kaupmees Indias. 1712. a külastab ta Põhjasõjas rängalt kannatanud kodumaad, ent lahkub peagi, sest Indiasse, Malabari rannikule, ei kutsu teda tagasi ainult äritegevus, vaid ka armastatud printsess Kalai, ..

Vana hind 16.90

Lapsena Riiga müüdud eestlasest Peeter Andressenist on saanud edukas kaupmees Indias. 1712. a külastab ta Põhjasõjas rängalt kannatanud kodumaad, ent lahkub peagi, sest Indiasse, Malabari rannikule, ei kutsu teda tagasi ainult äritegevus, vaid ka armastatud printsess Kalai, keda sunnitakse abielluma ülirikka vürstiga. Mõne aja pärast sureb salapärastel asjaoludel Kalai abikaasa ja India kombe kohaselt peab ka naine elust lahkuma – teda ähvardab põletussurm. Vallandunud võimuvõitluse õhkkonnas teeb Peeter kõik, et päästa oma armastatu.
Idamaiselt kirju tegevustikuga teos on autori seni ilmunud romaanide hulgas ehk kõige omapärasem, andes tunnistust tema suurepärasest kujutlusvõimest ja eruditsioonist.


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2012

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha