Sildid: Tõlkekirjandus, maailmakirjanduse klassika, Nobeli laureaat, 2011

FLANDRIA TEE. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00
  • Käibemaksuta:€0.00
“Flandria tee”, Claude Simoni kuulsaim teos, on poeetiline romaan sõjast, isiklikust ja kollektiivsest ajaloost, mälust ja inimese suutlikkusest või suutmatusest tegelikkust tajuda.  Müütilise mõõtmega sõjapildi taustal otsivad väsimusest, näljast ja teadmatusest kurnatud sõjamehed lahendusi ..

“Flandria tee”, Claude Simoni kuulsaim teos, on poeetiline romaan sõjast, isiklikust ja kollektiivsest ajaloost, mälust ja inimese suutlikkusest või suutmatusest tegelikkust tajuda. 
Müütilise mõõtmega sõjapildi taustal otsivad väsimusest, näljast ja teadmatusest kurnatud sõjamehed lahendusi tegelikele või kujutletud mõistatustele: miks suri kapten, kas oli tegu sõjaõnnetuse või enesetapuga, ja kui nii, siis mis teda selleni viis? Mälestuskildude, oletuste, kujutluse abil püütakse piltmõistatust kokku panna. 
Simon on keelemaag, kelle lausetel on võime pilte silme ette manada, neid elama ja liikuma panna, täita nad lõhnade ja häältega, libiseda märkamatult ühest ajast ja stseenist teise, kanduda kujutluspildist tegelikkusse. 


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2011
Formaat Kõvakaaneline ümbrispaberiga
Lehekülgi 206
Mõõdud 145x210
Tõlkija(d) L. Tomasberg
ISBN 978-9985-65-865-9

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha