Sildid: Tõlkekirjandus, kaasaegne, ajaviiteromaan, Põhjamaade romaan, 1999

PRINTS

€0.00
  • Käibemaksuta:€0.00
Vana hind: 6.14   Päris tavalises Taani rannakülas kalurite ja kalasadamaga, majaka ja majakavahiga, pastori ja pansionaadiga, punapäise tedretähnilise toatüdruku ja veidrikust vanaeidega, keda külarahvas nõiaks peab, veedab kaheteistkümneaastane linnapoiss Malte oma suvevaheaega. Ühel päik..

Vana hind: 6.14  

Päris tavalises Taani rannakülas kalurite ja kalasadamaga, majaka ja majakavahiga, pastori ja pansionaadiga, punapäise tedretähnilise toatüdruku ja veidrikust vanaeidega, keda külarahvas nõiaks peab, veedab kaheteistkümneaastane linnapoiss Malte oma suvevaheaega. Ühel päikeseküllasel suvehommikul oma lohet lennutades leiab Malte rannalt kirstu, milles puhkab tundmatu meremehe surnukeha. Miks uhtus meri kirstu just sellele rannale? Ja kes oli tundmatu meremees, kui ta veel elavate hulka kuulus? Ib Michaeli maagilises maailmas, kus reaalne maailm seguneb saladusliku teispoolsusega ja aja ja ruumi piirid on suhtelised, pole miski juhuslik. 

"Prints" on lüüriline lugu saatuse keerdkäikudest, armastusest ja igatsusest, vihkamisest ja üksindusest, lapsepõlve valudest ja võludest.


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha