Sildid: Tõlkekirjandus, krimiraamat, Mirabilia, 2013

TUNNELITÜDRUK. VIIMASED EKSEMPLARID!

€9.05

€16.79

  • Käibemaksuta:€8.30
Väljas on talv ja ilm on külm. Komissar Ewert Grensi laual on kolmkümmend kaks lahendamata juhtumit. Lisaks sellele on tema armastatud Anni raskesti haige. Aga kui Stockholmi Sankt Görani haigla keldrikoridorist leitakse surnud naine, peab Ewert Grens kõik muu kõrvale jätma. Samal ajal seisab poli..

Väljas on talv ja ilm on külm. Komissar Ewert Grensi laual on kolmkümmend kaks lahendamata juhtumit. Lisaks sellele on tema armastatud Anni raskesti haige. Aga kui Stockholmi Sankt Görani haigla keldrikoridorist leitakse surnud naine, peab Ewert Grens kõik muu kõrvale jätma.
Samal ajal seisab politseimaja fuajees äkki nelikümmend kolm võõrast keelt rääkivat last. Ewert Grensi kolleeg Mariana Hermansson tõmmatakse pingelisse uurimisse, mis ulatub üle Rootsi piiride.
Kaks kummalist juhtumit tuleb ära lahendada. Ja lõpuks on Ewert Grens ja tema kolleegid sunnitud minema mõrvarit otsima Stockholmi tänavate alla. Maailma, kus inimesed elavad oma igapäevast elu tunnelites, maailma, mille olemasolust neil aimugi ei olnud.


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2013
Formaat pehmekaaneline
Lehekülgi 272
Mõõdud 140x200
Tõlkija(d) Mari Jesmin
ISBN 978-9985-65-993-9

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha