Sildid: Tõlkekirjandus, kaasaegne, armastusromaan, Nüüdisromaan, 2006

SIIDRIMAJA REEGLID. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00
  • Käibemaksuta:€0.00
Vana hind: 22.09 Romaani tegevus toimub valdavalt Maine’i lastekodus, kuhu jäetakse lapsendamist ootama soovimatult sündinud lapsed. Seda asutust juhatab leebe ja erakordse empaatiavõimega Wilbur Larch, sünnitusabiarst ja aborditegija, eetrisõltlane ja oma haiglaõdede silmis pühak. Tema õpilasek..

Vana hind: 22.09

Romaani tegevus toimub valdavalt Maine’i lastekodus, kuhu jäetakse lapsendamist ootama soovimatult sündinud lapsed. Seda asutust juhatab leebe ja erakordse empaatiavõimega Wilbur Larch, sünnitusabiarst ja aborditegija, eetrisõltlane ja oma haiglaõdede silmis pühak. Tema õpilaseks ja abiliseks saab orb Homer Wells, kellest Larch loodab kasvatada endale järglast. Õnnelik juhus viib aga Homeri lastekodust jõuka farmi turvalisse õunaaeda, kus tal tekivad keerukad suhted oma parima sõbra pruudiga.
Romaani pealkiri viitab õunafarmi hooajatööliste kodukorrareeglitele, mis on üles riputatud nende ajutise kodu, siidrimaja seinale. Need reeglid sümboliseerivad avalikke ja salajasi käitumismalle teose tegelaste elus, sotsiaalseid ja kõlbelisi valikuid. Neid reegleid teatakse – ja neid rikutakse.
Valikud, mida Homer Wells elus teeb, viivad ta tagasi Maine’i lastekodusse Wilbur Larchi töö jätkajana.


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2006
Formaat kõvakaaneline
Lehekülgi 640
Mõõdud 145x210
Tõlkija(d) Urve Hanko
ISBN 9985-65-582-6

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha