Sildid: Tõlkekirjandus, kaasaegne, krimiraamat, Mirabilia, 2000

TANTS INGLIGA. KIRJASTUSES OTSAS!

€0.00
  • Käibemaksuta:€0.00
Karje kogus jõudu, Winter surus käed kõrvadele ning astus risti üle toa ja avas koridoriukse. Kui ta ukse enda taga sulges, kuulis ta endiselt ruumist kisendamist ja ta mõistis, et kui see juhtus, oli vaikus olnud sama kõrvulukustav. Ühes lihtsas hotellitoas Lõuna-Londonis leitakse noor rootsi mees ..

Karje kogus jõudu, Winter surus käed kõrvadele ning astus risti üle toa ja avas koridoriukse. Kui ta ukse enda taga sulges, kuulis ta endiselt ruumist kisendamist ja ta mõistis, et kui see juhtus, oli vaikus olnud sama kõrvulukustav. Ühes lihtsas hotellitoas Lõuna-Londonis leitakse noor rootsi mees mõrvatuna. Lühikese aja pärast toimub sarnane mõrv Göteborgis. Otsustades veriste jalajälgede järgi on toas toimunud võigas tants. 37-aastase kriminaalkomissar Erik Winteri ja tema kolleegide jaoks saab sellest sissejuhatus ühele kõige vaevarikkamale uurimisele, mida neil on tulnud läbi viia. "Tants ingliga" on romaan alandusest ja teispool piiri olemisest ning inimliku psüühika varjatud külgedest, jutustatud kaasaelamisega ja jõuga. 
Ake Edwardsoni esimest kriminaalromaani "Kõigele, mis on olnud surnud" hinnati 1995 Rootsi Kriminaalromaaniakadeemia debütandiauhinnaga. Järgmine teos, "Mine välja, mu hing", sai Rootsi kandidaadiks Klaasvõtme auhinnale - tunnustus Põhjamaade parimale detektiivromaanile 1996. Ake Edwardsonile on pööratud suurt tähelepanu seoses tema keeletunnetusega ja võimega jutustada põnevat lugu, milles on oluline koht ühiskonnaprobleemidel.


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2000

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha