Sildid: Tõlkekirjandus, kaasaegne, krimiraamat, Mirabilia, 2006

VIIMSEPÄEVAMEISTER. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00
  • Käibemaksuta:€0.00
  • Autor Perutz, Leo
  • Autor: Leo Perutz
  • Saadavus: 2-3 Days
"Viimsepäevameister” on müsteerium, mis viib lugeja Esimese maailmasõja eelsesse Viini, kus otsitakse lahendust mitme kunstiinimese järjestikusele surmale. Minajutustaja von Yosch võtab nõuks seda arusaamatut vabasurmasarja uurida, kuivõrd satub viimase juhtumi puhul mõrvas kahtlustatavate hulka. Na..

"Viimsepäevameister” on müsteerium, mis viib lugeja Esimese maailmasõja eelsesse Viini, kus otsitakse lahendust mitme kunstiinimese järjestikusele surmale. Minajutustaja von Yosch võtab nõuks seda arusaamatut vabasurmasarja uurida, kuivõrd satub viimase juhtumi puhul mõrvas kahtlustatavate hulka. Nagu U. Eco “Roosi nimes”, nii juhib siingi jälg ühe raamatu juurde. See on vana foliant, mis sisaldab 16. sajandi Firenze arsti ja alkeemiku Salimbeni salateadmist. Suur Argentina kirjanik Jorge Luis Borges on paigutanud “Viimsepäevameistri” maailma parimate kriminaalromaanide väljaandesse.
Leo Perutzi (1882-1957) on Tšehhi päritolu Austria kirjanik, kelle rohkeid romaane ja jutustusi on tõlgitud paljudesse keeltesse.


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2006
Formaat pehmekaaneline
Lehekülgi 136
Mõõdud 140x200
Tõlkija(d) I. Rebane
ISBN 9985-65-533-8

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha