Sildid: Eesti nüüdiskirjandus, Ajaviitekirjandus, Armastusromaan, 2017

KORD ÕIDE PUHKEB IGA AED . KIRJASTUSEST OTSAS!

€12.70
  • Käibemaksuta:€11.65
  • Autor Laidla, Siiri
  • Autor: Siiri Laidla
  • Saadavus: Läbi müüdud
Siiri Laidla uus romaan keskendub pereprobleemidele. Meelis ja Hellemai on teineteist leidnud tudengiaastatel Tartus ning rajanud endale toreda kodu, kus kasvavad kaksikutest tütar ja poeg. Pisitülidest alanud võõrandumine viib perekonna lahkuminekuni, kusjuures kooliskäivad lapsed jäävad linna isa ..

Siiri Laidla uus romaan keskendub pereprobleemidele. Meelis ja Hellemai on teineteist leidnud tudengiaastatel Tartus ning rajanud endale toreda kodu, kus kasvavad kaksikutest tütar ja poeg. Pisitülidest alanud võõrandumine viib perekonna lahkuminekuni, kusjuures kooliskäivad lapsed jäävad linna isa juurde, ema aga läheb väiksesse maakooli õpetajaks. Poja traagiline hukkumine jääb vanemaid painama. Ootamatult otsustab kodust lahkuda ka kooliõpingud pooleli jätnud tütar, siirdudes välismaale õnne otsima.

Kuid elul on üksildase Hellemai jaoks varuks üllatusi. Ühel kevadpäeval ilmub tema arvutiekraanile ning peagi ka ellu kentsakas vanahärra Nikolai Küüs. Nakatava elurõõmuga suudab mees Hellemai tardumusest lahti raputada. Lisaks äratab ta ellu ka naise kodumaja ümbritseva söötis aia, täites selle lillede ja rohelusega. Kuigi tutvus vanahärraga jääb üürikeseks, saab naine tagasi oma energia ja elutahte. Pöördeliseks sündmuseks kujuneb Hellemai elus tütre naasmine välismaalt ja lapselapse sünd.


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2017
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 224
Mõõdud 140x210
Toimetaja(d) Milvi Teesalu
ISBN 978-9949-596-06-5

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha