ARMASTUSROMAAN

Tooted 1 kuni 12, kokku 30 tootest (3 lehekülge)

Henry, Veronica

KUIDAS LEIDA ARMASTUST RAAMATUPOES

€16.30

€17.51

Käibemaksuta: €14.95

Igaühel on oma lugu ... kuid kas sellel on ka vääriliselt õnnelik lõpp? Emilia on just naasnud oma idüllilisse Cotswoldi kodulinna, et päästa pereäri. Nightingale’i raamatupood on raamatusõprade jaoks nagu täitunud unistus, ent parimad palad pole mitte ainult raamatutes, mida ta müüb – Emilia kl..

Grémillon, Hélène

USALDUSALUNE

€4.99

€16.10

Käibemaksuta: €4.58

On aasta 1975. Camille on äsja ema kaotanud. Kaastundeavalduste seas on kummaline kiri, mil pole saatja aadressi. Alguses arvab Camille, et tegemist on eksitusega, aga kirjad muudkui saabuvad ja toovad päevavalgele aastatel 1938 – 1943 aset leidnud traagilise armastusloo, mille keskmes on oma tahtes..

Tšehhov, Anton

ARIADNA JA TEISI JUTUSTUSI NING NOVELLE ARMASTUSES...

€4.99

€9.97

Käibemaksuta: €4.58

Vene kirjandusklassiku Anton Tšehhovi (1960-1940) sajandat surma-aastapäeva märkiv novellivalimik sisaldab kakskümmend üks novelli ja jutustust armastusest ning abielust; tuntumad neist "Maja ärklitoaga", "Daam koerakesega", "Anna kaelas"...

Lawrence, David Herbert

ARMASTAVAD NAISED. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Vana hind: 13.74   20. sajandi inglise kirjanduse suurkuju David Herbert Lawrence on eesti lugejale tuntud esmajoones romaanide “Pojad ja armastajad”, “Leedi Chatterley armuke” ja “Vikerkaar” .  Romaani “Armastavad naised” peategelasteks on Ursula Brangwen ja tema kunstnikust õde Gud..

Grey, Zane

ARMASTUS ARIZONAS. KIRJASTUSES OTSAS!

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Kuulsa ameerika vesterniklassiku Zane Grey (1872-1939) romantiline armastuslugu, mille tausta moodustavad Arizona ilus loodus, kauboide karm elu, võitlus karjavaraste vastu ja meeste sõprus. Nooruke Jim Traft ja tema õde Gloriana elavad nii mõnegi seikluse üle, enne kui nad õpivad hindama Metsiku Lä..

Chandernagor, Françoise

ESIMENE NAINE

€2.94

€9.97

Käibemaksuta: €2.70

Prantsuse kirjaniku, Goncourt’i Akadeemia liikme F. Chandernagori (s 1945) särav romaan veerand sajandit koos püsinud abielupaarist. Neil on neli poega ja naine armastab endiselt oma meest, kuigi too on teinud enda omaks terve haaremi heledapäiseid siresääri. See on vana lugu, ja naisele teada, kuid..

Kay, Susan

FANTOOM

€1.00

€16.48

Käibemaksuta: €0.92

Sellest 1990. aastal ilmunud romaanist on kujunenud paljude Fantoomi fännide lemmiklektüür. Susan Kay on ammutatud oma ainese Gaston Leroux’ maailmakuulsast teosest “Ooperikummitus”. Autori sõnul tekkis tal tunne, et see teos on üksnes jäämäe tipp ja et kusagil sügavikus ootab kirjeldamist tohutu in..

Undset, Sigrid

GYMNADENIA

€2.94

€9.97

Käibemaksuta: €2.70

Romaan käsitleb noore mehe Paul Selmeri teed vabamõtlemisest katoliikluseni, aga enne kui ta selleni jõuab, elab ta oma elus läbi mitu etappi: vanemate lahutuse, isa uue abielu, teeb läbi arengu üliõpilasest küpseks meheks. Pealkiri on võetud peategelase ema aiast – see on valge lõhnav orhidee, ladi..

Pilcher, Rosamunde

HELESININE MAGAMISTUBA. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

“Suur magamistuba on imearmas: tervenisti helesinine ja valge, satiin ja musliin, jahe ja õhuline. Aknad avanemas üle aia merele…”  “Helesinine magamistuba” on kogumik maagiliselt mõjuvatest jutustustest, mis pakuvad tõeliselt meeliköitvaid elamusi, peegeldades inimestevahelisi suhteid, igapä..

Enquist, Per Olov

IHUARSTI VISIIT

€2.94

€9.97

Käibemaksuta: €2.70

Kui ajalooline romaan räägib teos Taani kuningas Christian VII ja tema ihuarstist Johann Friedrich Struenseest, kelle kätte vaimuhaige monarh andis 1768. aastal kogu võimu. Noor saksa arst oli Voltaire’i ja Rousseau jünger ning viis lühikese ajaga feodaalses, pärisorjuslikus Taani riigis läbi omamoo..

Tikkanen, Märta

ISIKLIKUD ASJAD. SUUR HÜLGEKÜTT

€1.00

€9.97

Käibemaksuta: €0.92

"Ma usun lähedusse, soojusesse, armastusse. Sellest me unistame, räägime, kirjutame ja loome, selle saavutamise nimel me oleme, tegutseme, võitleme ja kannatame," ütleb soomerootsi kirjanik Märta Tikkanen (1935), Põhjamaade kaasaegse kirjanduse silmapaistvamaid ja tõlgitumaid autoreid. Läbiva joonen..

Remarque, Erich Maria

JAAM SILMAPIIRIL. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

"Jaam silmapiiril" on Remarque'i seni ilmumata romaan, mis kuulub ta esimesse loomeperioodi ja on kirjutatud vahetult enne sõjaromaani "Läänerindel muutuseta" (1928), mis tõi kirjanikule maailmakuulsuse. See on romaan autovõidusõitjast - teema, mille juurde kirjanik pöördub hiljem oma romaanis "Taev..

Tooted 1 kuni 12, kokku 30 tootest (3 lehekülge)