Sildid: Tõlkekirjandus, ajalooline romaan, armastusromaan, 2007

CAESAR JA KLEOPATRA .KIRJASTUSES SOTSAS!

€4.99

€14.50

  • Käibemaksuta:€4.58
Kahekümneaastane kuninganna Kleopatra on olnud lapsest saadik võimuvõitluse keskmes. Ehkki egiptlased kummardavad teda nagu jumalannat, on ta võimuahnete ülikute meelevallas ja tema elu on alatasa ohus. Kukutatud Kleopatral õnnestub pääseda maailma mõjukaima mehe Caesari jutule ja nii saabki alguse ..

Kahekümneaastane kuninganna Kleopatra on olnud lapsest saadik võimuvõitluse keskmes. Ehkki egiptlased kummardavad teda nagu jumalannat, on ta võimuahnete ülikute meelevallas ja tema elu on alatasa ohus. Kukutatud Kleopatral õnnestub pääseda maailma mõjukaima mehe Caesari jutule ja nii saabki alguse üks ajaloo tuntumaid armastuslugusid. Kaks riigipead, kaks jõulist isiksust, kellel oma riigis ei ole võrdväärseid kaaslasi, on teineteisele väärilised partnerid, kes suudavad pakkuda midagi enamat kui füüsilist lähedust. Nende armastus trotsib suurt vanusevahet, võõristust tekitavaid kultuurierinevusi ja poliitilisi intriige.

Marie Helleberg on kirjutanud haarava ajaloolise romaani ning ühtlasi ajatu loo mehe ja naise kirglikust ja keerukast suhtest. Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2007
Formaat kõvakaaneline
Lehekülgi 240
Mõõdud 145x210
Tõlkija(d) Ene Mäe
ISBN 978-9985-65-598-6

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha