Arne Dahl - Berger&Blom

Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)
VABADUS. ILMUB 16. NOVEMBRIL!
Uus

Dahl, Arne

VABADUS. ILMUB 16. NOVEMBRIL!

€16.96

Käibemaksuta: €15.56

Loe Elisa Raamatu äpis Paberraamat ilmub 16. novembril!„Vabadus“ on Arne Dahl oma parimal kujul – tempokas, põnev ja üllatusrohke. Sam Bergeri elu on õnnest kaugel. Molly Blom on jäljetult kadunud, kandes tõenäoliselt tema last. Sam teenib elatist kindlustuspettuste mitte eriti motiveeritud uu..

Dahl, Arne

VETEVALD

€14.89

Käibemaksuta: €13.66

Ta viibis vetevallas. Raskusjõudu ei olnud, tõstejõudu ei olnud. Kurssi ei olnud. Orientiire ei olnud. Järgmised ujumisliigutused võisid ühtviisi vabalt viia teda sügavikku või veepinnale või avamerre. Sam Berger jäi paigale, hõljus suures tühjuses ja iga ujumisliigutus võis viia teda surmal..

Dahl, Arne

SISEMAA

€14.89

Käibemaksuta: €13.66

Kui endine uurija Sam Berger silmad lahti teeb, ei ole tal aimugi, kus ta viibib. Ta leiab end üleni valgest märkideta maailmast. Aga siis ilmub tema kõrvale endine kaitsepolitseinik Molly Blom ja Bergerile saab selgeks, et nad on jooksus õigusemõistmise eest, mis ei mõista õigust. Põhja-Rootsi ..

Dahl, Arne

PIIRIMAA. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Tüdruku nimi on Ellen Savinger ja ta on kolm nädalat kadunud olnud. Sam Berger kardab, et tüdruk on langenud sarimõrvari ohvriks, aga enamik tema kolleegidest Stockholmi politseis ei taha teda kuulda võtta – kuni laipa ei ole, ei ole ka kuritegu. Siis satub Sam kokku salapärase Nathalie Fredéniga, k..

Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)