Menu
Your Cart

Tere tulemast meie uude veebipoodi! Kui teil on küsimusi poe kasutamise kohta, siis palun kirjutage info@eestiraamat.ee või helistage 6587886.

EESAV

EESAV ILUKIRJANDUS
-67 %
EESAV

Mägironija Jack Furness on tõusmas Nepali ühele kõrgemale mäetipule, kui ta libiseb ja kukub – ning sealt jäässe külmunud fossiilse kolju leiab. Juhtunust haaratuna kingib ta fossiili otsekui väljakutsena oma endisele sõbratarile, California ülikoolis töötavale noorele paleoantropoloogile. Kink vapustab teda. Olendit, kellele see kolju kuulus, pole võimalik klassifitseerida, kuid tundub, et tegemist on mingi haruldase varajase hominiidiga, kelle neiu Eesaviks nimetab. India subkontinendi üha pingelisemaks muutuvast poliitilisest olukorrast ja tuumasõja ohust hoolimata soovib ta koos Jackiga Himaalajasse minna, et selles mõistatusliku hominiidi loos selgusele jõuda.

Nõnda algab riskantne teaduslik seiklus, mis seab ohtu kõikide osaliste elu ning ähvardab kummutada ka teaduslikud käsitlused, mida seni on inimese ja tema eellaste kohta õigeks peetud.


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2000
Mõõdud 145 x 210
Tõlkija(d) M. Piirimaa
ISBN 9985652622
2.94€
8.94€
Maksudeta: 2.70€
  • Tõlkija: M. Piirimaa