Eesti Raamatu Klubi

Eesti Raamatu Klubi reeglid

Eesti Raamatu Klubi on raamatuklubi kõigile, kes armastavad head kirjandust.

Eesti Raamatu Klubi liikmena saate:

- kõigilt täishinnaga raamatutelt meie veebipoes 10% soodustust. Soodushinnaga raamatutele täiendav klubisoodustus ei kehti;

- kuu raamatu saate 20% veebipoe hinnast soodsamalt;

- kiiremini tellimusi esitada, kuna ei pea iga tellimuse jaoks andmeid sisestama, samuti olla kursis oma tellimuste ajalooga;

- värskeid uudiseid kirjastuse Eesti Raamat uutest raamatutest, headest pakkumistest ja kampaaniatest (uudiskirja saamiseks palun liituge uudiskirja nimekirjaga, uudiskirjast loobumiseks tehke linnuke vastavasse lahtrisse).

 

Klubiga liitumine

1. Klubiga liitumiseks tuleb registreeruda Eesti Raamatu kodulehel www.eestiraamat.ee ja valida konto tüübiks Klubi.

2. Eesti Raamatu Klubiga liitumine on tasuta ja tähtajatu.

3. Klubiga liitudes kinnitate, et olete tutvunud Eesti Raamatu Klubi ja Eesti Raamatu veebipoe reeglitega.

4. Klubiliikme staatusest loobumiseks saatke oma soov aadressile info@eestiraamat.ee. Peale vastavat avaldust kustutab OÜ Eesti Raamat kliendi isikuandmed oma andmebaasist.

5. Eesti Raamat OÜ ei avalda klientide isikuandmeid kolmandatele osapooltele v.a juhtudel, kui seda näeb ette Eesti Vabariigi seadus.

Kuidas Eesti Raamatu Klubi liikmena Eesti Raamatu veebipoest osta?

Ostu sooritamiseks ja soodustuste saamiseks logige Eesti Raamatu veebipoodi sisse oma e-posti aadressi ja parooliga, Klubi konto puudumisel kehtivad tavatellija tingimused ja klubi liikme soodustused ei kehti.

Leidke endale sobiv raamat või raamatud ja lisage ostukorvi. Raamatute otsimiseks võite kasutada otsingumootorit. Klikkides menüüriba jaotisel „Raamatud“ avaneb kategooriate puu, kust saate raamatuid otsida teema või sarja kaupa. Menüüriba jaotusest „Autorid“ saate valida raamatuid autorite järgi.

Kui olete leidnud sobiva raamatu, siis lisage see ostukorvi. Tellimuse esitamiseks klikkige ostukorvil. Kui soovite kasutada sooduskupongi või kinkekaarti või tutvuda saatekuludega, siis valige „vaata ostukorvi“, kui soovite kohe tellimuse esitada, siis valige „kassa“. Vormistage tellimus, valides arve ja kättesaamise andmed, kättesaamise ja makseviisi. Konto puudumisel võite esitada tellimuse külalisena, sel juhul palun sisestage arve ja kättesaamise andmed.

Ostu eest saate tasuda kasutades pangalinke või kirjastuses Eesti Raamat (Laki 26) sularahas.

Peale tellimuse esitamist saadetakse Teile automaatselt ettemaksuarve, mille alusel saate tasuda. Selgituse väljale märkige kindlasti oma tellimuse number.

Teie tellimus pannakse teele peale makse laekumist.

Kuidas ostetud raamatud kätte saab?

Ostetud raamatu(d) saate kätte Omniva või Itella SmartPosti pakiautomaadist, Omniva kulleriga või kirjastusest, valiku saate teha ostukorvis.

Omniva ja SmartPosti pakiautomaadi puhul edastatakse pakikapi uksekood SMS-ga mobiiltelefonile.

Klubiliikme kontoga võib olla seotud mitu aadressi (näiteks elukoha aadress ja pakiautomaadi aadress), sobiva aadressi saate valida ostukorvis. Liitudes sisestage üks aadress, pärast konto loomist saate lisada täiendava aadressi. Soovi korral võite ühe aadressi määrata vaikimisi aadressiks. Uue aadressi saate sisestada ka ostukorvis.

Omniva või SmartPosti pakiautomaati saatmise tasu on 2,6 eurot ja Omniva kulleri tasu on 4,8 eurot.

Välistellimuste puhul palume saata tellimus ja teeme Teile vastavalt Omniva, Itella või DPD tariifidele postikulude hinnapakkumise.

Raamatud postitatakse paari päeva jooksul pärast arve tasumist.

 

Liitu Eesti Raamatu Klubiga siin