Menu
Your Cart

Tere tulemast meie uude veebipoodi! Kui teil on küsimusi poe kasutamise kohta, siis palun kirjutage info@eestiraamat.ee või helistage 6587886.

HULGIMÜÜK

Eesti Raamatu hulgipood

Oleme avanud kirjastuse Eesti Raamat veebipoe hulgiostjatele. Hulgiostja hinnad on erakordselt soodsad (algavad 1 eurost), aga kirjastus ei taga, et hinnad pidevalt nii soodsaks jäävad. Kui raamatu hinnaks on märgitud 0 eurot, siis see tähendab, et raamat on meie laost otsa saanud. 0 eurot maksvat raamatut osta ei saa! 

Hulgihindadega raamatute leidmiseks soovitame valida horisontaalselt menüüribalt Ilukirjandus või Aimekirjandus. Seejärel avaneb raamatute nimekiri, kus raamatuid saab hinna järgi filtreerida. Näiteks, kui valida alghinnaks 1 ja lõpphinnaks 2, siis kuvatakse kõik raamatud, mille hind jääb sellesse vahemikku.

Tingimused

1) Hulgihinnaga ostmiseks peab olema konto meie veebipoes, konto tüübiks peab olema Hulgi. 

2) Hulgiostu hindade nägemiseks tuleb oma kasutajatunnuse ja parooliga sisse logida.

3) Hulgihinnaga ostmise eelduseks on, et iga raamatut ostetakse vähemalt 10 eksemplari või kogu laojääk, kui see on väiksem. 

4) Hulgihinnaga ostetud raamatud saab käte kirjastuse laost aadressil Laki 26, Tallinn 12915. Kui soovite raamatud postiga tellida, siis palun võtke meiega ühendust. Eesti Raamatu veebipoe tavatariifiga hulgihinnaga raamatuid tellida ei saa! 

Kuidas osta

1) Logi oma kasutajatunnuse ja paroologa sisse veebilehel www.eestiraamat.ee.

2) Vali raamat(ud) ja lisa ostukorvi.

2) Ostukorvis vali KASSA.

3) Vormista tellimus Maksekeskuse Simple Checkouti vormil, sisestades vajalikud isikuandmed ning valides kättesaamiskoha ja makseviisi. Kui soovid raamatud postiga tellida, siis palun võta meiega ühendust. Eesti Raamatu veebipoe tavatariifiga hulgihinnaga raamatuid tellida ei saa!

4) Vajuta kindlasti nupule TAGASI KAUPMEHE JUURDE, vastasel juhul ei jõua tellimus poodi!

5) Soovi korral saad ostu vormistamiseks vajalikud andmed oma arvutisse salvestada, nii ei pea neid järgmise ostu vormistamisel sisestama.