Menu
Your Cart

Tere tulemast meie uude veebipoodi! Kui teil on küsimusi poe kasutamise kohta, siis palun kirjutage info@eestiraamat.ee või helistage 6587886.

KAEV. VIIMANE RAAMAT!

KAEV. VIIMANE RAAMAT! KRIMI
KAEV. VIIMANE RAAMAT!

Kumb on julmem, kas loodus või inimesed? Kui Londonist pärit Ruth Ardingly jõuab koos oma perekonnaga esimest korda Kaevule, võlub see haruldase kalliskivina mõjuv paik, talu, mis näib pakkuvat kõike, mida pere vajab, neid esimesest pilgust. Võimalus Ruthi jaoks. Pääsemine Marki jaoks. Kodu nende tütrepoja Lucieni jaoks.

Põua tulekuga muutub kõik. Kolmekümnel lopsaka rohelusega aakril paiknev majapidamine õilmitseb salapäraselt, sellal kui ülejäänud maailm vannub tasapisi alla ajaloo kõige pikemale kuivaperioodile. Mitte keegi, kaasa arvatud koha omanikud, ei mõista, mis seda põhjustab.

Aga Kaevu ainulaadse sära eest tuleb maksta ränka hinda. Süüdistused nõidumises, seaduserikkumises ja mõrvas hakkavad perekonda enda alla matma ning nende paradiisist saab luupainaja. Kadedaid naabreid kartev ja näilisi abipakkujaid kahtlustav Ruth ei tea peagi enam üldse, keda usaldada, ja iseennast usaldab ta veel kõige vähem.

Kaunilt kirjutatud „Kaev” on Catherine Chanteri esikromaan, mis „kannab endas Margaret Atwoodi ja Gillian Flynni vaimu, vestes lugu, mis on ühtaegu arutlev ja pingeline” (Minneapolis Star Tribune).

„Erakordne ... See debüütteos on lummav lugemine, mis on ühendab endas haarava müsteeriumi ja nüansirikka psühholoogilise draama.”

Publishers Weekly


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2017
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 352
Mõõdud 145x230
Tõlkija(d) Piret Lemetti
ISBN 978-9949-596-10-2
15.98€
Maksudeta: 14.66€
  • Tõlkija: Piret Lemetti