Menu
Your Cart

Tere tulemast meie uude veebipoodi! Kui teil on küsimusi poe kasutamise kohta, siis palun kirjutage info@eestiraamat.ee või helistage 6587886.

KAEVANDUS. KIRJASTUSES OTSAS!

KAEVANDUS. KIRJASTUSES OTSAS! MIRABILIA
-64 %
KAEVANDUS. KIRJASTUSES OTSAS!

Külmalt tegutsev palgamõrvar. Uuriv ajakirjanik. Purunenud perekond. Ökokatastroof. 
Lumisel jaanuaripäeval asub uuriv ajakirjanik Janne Vuori selgitama tõde kaevanduse kohta, mille ebaseaduslik tegevus on põhjustanud ökokatastroofi Põhja-Soome väikelinnas. Kui kaevanduse juhatuse liikmed üksteise järel müstilistel asjaoludel surevad, mõistab ta, et seisab silmitsi ohtliku vastasega, kes ei peatu millegi ees. Kas ta jõuab tõe jälile enne, kui on liiga hilja? Kas ka Janne ja tema pere elu võib olla ohus, kui ta ei lõpeta oma uurimistööd? Ootamatult kohtub Janne oma isaga, kes saabub üle kolmekümne aasta Helsingisse. Miks isa omal ajal lahkus, miks tuli nüüd tagasi ja millega on ta kõik need aastad tegelenud? „Kaevandus” on haarav põnevik ahnusest ja saladustest, veresidemeist ja veretöist, mõrvast ja andeksandmisest. See on isa ja poja, kahe otsusekindla mehe ja ühe ebatavalise perekonna lugu. Lugu sellest, kuidas mineviku saladused võivad mõjutada meie elu kõige ootamatumal moel. 

Antti Tuomainen (1971) on Soome noorema põlvkonna tuntumaid kriminaalkirjanikke, kes saavutas ülemaailmse edu oma 2010. a ilmunud romaaniga „Ravitseja” („Parantaja”). „Kaevandus” on tema viies romaan. 

Tuomaise loomingust loe tema kodulehelt (inglise keeles)


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2016
Formaat pehmekaaneline
Lehekülgi 224
Mõõdud 140x200
Tõlkija(d) Katrin Ringeveld
ISBN 978-9949-567-35-5
4.99€
13.80€
Maksudeta: 4.58€
  • Tõlkija: Katrin Ringeveld