Sildid: Saksa krimi, Mirabilia, 2016

KOSTILISTE LÕUNALAUD

€4.99

€13.90

  • Käibemaksuta:€4.58
Nelly, kolmekümnendate keskel üksikema, vajab laste üleskasvatamiseks raha. Kuna ta oskab hästi süüa teha ja tal on olemas koht, kus lõunat pakkuda, kutsub ta omale kostilisi. Nii koguneb iga päev tema juurde lõunatama kirju seltskond: kapten, kes pole enam ammu merd sõitnud, pruunikspäevitunud spor..

Nelly, kolmekümnendate keskel üksikema, vajab laste üleskasvatamiseks raha. Kuna ta oskab hästi süüa teha ja tal on olemas koht, kus lõunat pakkuda, kutsub ta omale kostilisi. Nii koguneb iga päev tema juurde lõunatama kirju seltskond: kapten, kes pole enam ammu merd sõitnud, pruunikspäevitunud spordiõpetaja, kindlustusagent ja üks ühtaegu nii meeldiv kui ka osav elektrik. Kõik kulgeb familiaarselt ja ka rahaliselt tasub see ära – kuni üks vaim minevikust ähvardab supi üle soolata.

Ingrid Noll (s 1935), Saksamaa edukaim krimiautor, on kolme täiskasvanud lapse ema ja neljakordne vanaema. Pärast laste kodunt lahkumist hakkas ta kirjutama kriminaalromaane, mis muutusid otsekohe menukiteks, said auhindu ning jõudsid kinolinale. 2005. aastal anti talle kogu loomingu eest Friedrich Glauseri autasu. 

Loe Jaan Martinsoni arvustust: "Igale probleemine on siinilmas lahendus."


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2016
Formaat pehmekaaneline
Lehekülgi 176
Mõõdud 140x200
Tõlkija(d) Arne Nielsen
ISBN 978-9949-567-25-6

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha