KUIDAS OSTA?

Kuidas meie veebipoest raamatuid osta?

1) Vali raamat(ud) ja lisa ostukorvi.

2) Ostukorvis vali KASSA.

3) Vormista tellimus Maksekeskuse Simple Checkouti vormil, sisestades vajalikud isikuandmed ning valides kättesaamiskoha ja makseviisi.

4) Soovi korral saad ostu vormistamiseks vajalikud andmed oma arvutisse salvestada, nii ei pea neid järgmise ostu vormistamisel sisestama.


Kui soovid kasutada kinkekaarti

1) Vali raamat(ud) ja lisa ostukorvi.

2) Ostukorvis vali VAATA OSTUKORVI.

3) Sisesta kinkekaardi kood, mille leiad Sulle saadetud e-kirjast ja kliki nupule Kasuta kinkekaarti. Koodi saab kasutada ainult üks kord. Ostu sooritamiseks tuleb ostukorvi lisada raamatuid vähemalt kinkekaardi väärtuses. Kui ostukorvis olevate raamatute kogumaksumus on väiksem kui kinkekaardi väärtus, siis ostu sooritada ei saa. Kui summa on suurem, siis tuleb vahe juurde maksta.

4) Kliki nupule Vormista tellimus.

5) Vormista tellimus Maksekeskuse Simple Checkouti vormil, sisestades vajalikud isikuandmed ning valides kättesaamiskoha ja makseviisi.

6) Soovi korral saad ostu vormistamiseks vajalikud andmed oma arvutisse salvestada, nii ei pea neid järgmise ostu vormistamisel sisestama.


Osta raamatuid ja võida kinkekaart

Kõigi vahel, kes ostavad ühe kuu jooksul meie veebipoest raamatuid vähemalt 17 euro väärtuses (ei sisalda saatmiskulu) loosime järgmise kuu alguses välja Eesti Raamatu kinkekaardi väärtuses 30 eurot!

Täiendava boonusena läheb 2020. aasta lõpuni igas kuus loosi lausa 3 kinkekaarti väärtusega 30 eurot! 


Täpsusta valikut

Tooted 1 kuni 12, kokku 535 tootest (45 lehekülge)

Zimmer, Carl

VIIRUSTE PLANEET

€12.35

Käibemaksuta: €11.33

Viimane aasta on olnud kantud viirusepaanikast. Pealkirjad ajakirjanduses, terviseameti hoiatused ja koduse õmblusmasinaga valmis vuristatud näomaskid – see kõik tuletab meile meelde viiruste hävitavat jõudu. Viirused on väikseimad teadusele tuntud tegelased, kuid ometi on kogu planeet nende haa..

Ernits, Marje

LIHTSALT INIMESED

€9.98

€13.08

Käibemaksuta: €9.16

Politseiuurija Ira Teveri seitsmes juhtum Harvesteriga tööle sõitnud raietööline leiab metsasihilt lumme mattunud sõiduauto, milles istub surnud mees. Kui selgub, et mehe surm polnud enesetapp ega seotud terviserikkega, annab politseiülem Magnus Müür juhtumi uurimise Üllar Laksile. Kolleegi palv..

Boccaccio, Giovanni

DEKAMERON

€19.50

Käibemaksuta: €17.89

1348. aasta suure katkuepideemia ajal lahkuvad seitse neidu ja kolm noormeest koos ümmardajatega Firenzest ja suunduvad maale. Peatudes erinevates lossides ja villades, hakkavad nad ajatäiteks ning ohutunde peletamiseks jutustama lugusid. Kümne päeva jooksul jõuab neist igaüks rääkida kümme lugu. Lo..

Jansson, Anna

TÜTAR KADUNUD

€15.98

Käibemaksuta: €14.66

Anna Janssoni uus põnevussari! Vera Bark põgeneb ülepeakaela oma tüdrukuteõhtult ja kaob jäljetult. Tema isa, vaneminspektor Kristoffer Bark, rändab viis aastat kilomeeter kilomeetri järel piki Hjälmareni kallast ja otsib oma tütart. Kahtlustatakse, et Vera uppus, ja uurimine on ammu peatatud. En..

Brand, Adele

REBASE VARJATUD MAAILM

€9.98

€15.48

Käibemaksuta: €9.16

Me kõik oleme näinud rebast. Kohev saba vilksatab aiaaugus, oranž sähvatus autotulede valguses, kui rebane silkab üle tee. Me oleme teda ka kuulnud, seda veidrat klähvimist, mis kajab öösel linnas vastu. Mõni on temaga isegi silmitsi sattunud: pilgud kohtuvad hetkeks ja siis kaob ta taas pimedusse. ..

Tolonen, Tuutikki

AGNES JA UNENÄGUDE VÕTI

€15.04

Käibemaksuta: €13.80

Kui Agnes näeb ühel hauakivil kummalist kirja, ei anna see talle enam rahu. Tasahilju hakkab põnev müsteerium lahenema ja puudutab üllataval kombel ka Agnese elu. Kõik saab alguse päeval, mil Agnes avab surnuaia värava. Ta on äsja kolinud igavamast igavamasse Harmala külla ning jätnud seljataha ..

Rowlands, Betty

MÕRV KOIDIKUL

€16.96

Käibemaksuta: €15.56

Viirpuu villa on nüüd enam kui aasta Melissa Craigi kodu olnud ja naine maaeluga harjunud. Ta satub oma naabri Irise kutsel Londoni kunstikolledži auhinnatseremooniale, kus üks auhinnasaajatest, noor maalikunstnik, talle auhinna toonud maali, kauni noore naise portree, publiku silme all noaga puruks..

Biin, Aarne

PÕRGU TAGA LAGEDAL

€4.99

€14.70

Käibemaksuta: €4.58

See oli olnud vangla. Veidi viisakama nimega, erikool. Vangla ilma relvastatud valvurite ja lõrisevate teenistuskoerteta, aga siiski vangla. Kogu seal viibitud aja oli ta tajunud seda vägivalda, mida peavad taluma noorukid, kes võimudele mõne tembuga vahele olid jäänud. Leo ei uskunud hing..

Ryan, Jennifer

CHILBURY NAISKOOR

€10.00

€17.51

Käibemaksuta: €9.17

Kent, 1940 Idüllilises Chilbury külas on teoksil muutused. Naiste südamed murduvad, saates sõtta poegi ja abikaasasid. Kui vikaar otsustab lõpetada laulukoori tegevuse kuni meeste naasmiseni, näib kõik kadunud olevat. Kuid just laulmiseks kokkutulemine on see, mida Chilbury naised neil süngete..

Foley, Lucy

JAHISELTSKOND

€15.98

Käibemaksuta: €14.66

Lumetorm lõikab Šoti mägismaal asuvasse jahilossi kogunenud kolledži-aegse sõpruskonna muust maailmast ära … ning peagi järgnevad mõrv ja kaos. Nad on kõik sõbrad. Üks neist on tapja. Ruth Ware’i ja Tana Frenchi fännidele sobiv judinaid tekitav, pahaendelise õhustikuga psühholoogiline Agatha C..

Amoore, Nat

KOOLIHOOVI MILJONÄRI SALADUSED. VIIMASED EKSEMPLA...

€14.20

Käibemaksuta: €13.03

Austraalia kirjaniku Nat Amoore’i „Koolihoovi miljonäri saladused“ on kahe parima sõbra, Tessi ja Toby lõbus ning õpetlik lugu. Nad leiavad oma tagaaiast koti, milles on miljon dollarit. Järgneb pöörane, keerdkäike täis seiklus, mis tõestab, et miljoni dollari kulutamine polegi nii lihtne, kui oled ..

Modick, Klaus

KEYSERLINGI SALADUS

€6.87

€14.89

Käibemaksuta: €6.30

1877. aastal oli Eduard von Keyserling sunnitud skandaali tõttu Tartust lahkuma. Ta eksmatrikuleeriti ülikoolist ning põgenes ülepeakaela Viini. Mis tegelikult juhtus, ei tea keegi, sest Keyserling vaikis ja testamendi kohaselt hävitati kõik ta märkmed, kirjavahetus ja perekonnadokumendid pärast tem..

Tooted 1 kuni 12, kokku 535 tootest (45 lehekülge)