Menu
Your Cart

LENDA, LENDA, LEPALIND

LENDA, LENDA, LEPALIND EESTI AUTORID
-21 %
LENDA, LENDA, LEPALIND

Lenda, lenda…

Raamatu tegevus toimub ühes vaikses Eesti maakohas, kus Teise maailmasõja viimasel päeval sündis siia maailma väike tüdruk Liisa. Kasvades vanas mõisas, kuhu nõukogude võim oli rajanud metsamajandi, õppis ta varakult, metsaülema tütrena, jälgima loodust ja austama füüsilist tööd. Liisal tuli alustada sealt, kus tema vanemate lootused ja unistused kustusid. Autor on valinud huvitava vaatenurga, näidates lugejale tollast maailma ja sündmusi väikese tüdruku silmade läbi, kel jätkus teravat pilku nii inimeste kui elunähtuste jaoks.

Autobiograafiliste sugemetega teos annab huvipakkuva sissevaate sõjajärgsesse olustikku, loob mõjusa pildi viiekümnendate aastate surutise õhkkonnast, mis kipub uute põlvkondade jaoks jääma unustatuks. 

Autor on praeguseks valinud oma koduks Mae Tautsi talu Karste külas Kanepi vallas, kus ta igapäevaelu on seotud vahetu loodusega ja oma loominguski püüab ta sügavuti uurida inimese ja looduse seotust ning  kajastada maaelu ja maainimeste tööde-tegemistega seonduvat.


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2017
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 160
Mõõdud 140x210
Toimetaja(d) Milvi Teesalu
ISBN 978-9949-596-24-9
9.97€
12.60€
Maksudeta: 9.15€
  • Tõlkija: Milvi Teesalu