Sildid: Briti krimi, Mirabilia, 2016

LIHUNIK

€4.99

€19.90

  • Käibemaksuta: €4.58
Arvustus RAAMATUBLOGI: Julmus ja õrnus annavad kokku halli Uusaasta esimesel päeval leitakse jõukas perekond oma eksklusiivses, kinnises kogukonnas asuvas majas Londoni põhjaosas tapetuna, nende noorim laps on aga röövitud. Mõrvarelvaks on poltpüstol, millega kariloomi enne veristamist uim..

Arvustus

RAAMATUBLOGI: Julmus ja õrnus annavad kokku halli

Uusaasta esimesel päeval leitakse jõukas perekond oma eksklusiivses, kinnises kogukonnas asuvas majas Londoni põhjaosas tapetuna, nende noorim laps on aga röövitud.
Mõrvarelvaks on poltpüstol, millega kariloomi enne veristamist uimastatakse. See juhib uurija-konstaabel Max Wolfe’i Scotland Yardi Musta muuseumi tolmusesse nurka, mis on pühendatud tapjale, keda 30 aastat tagasi tunti kui Lihunikku. Kuid Lihunik on oma aja ära istunud, on vana ja suremas. Kas ta võib jälle tegutseda?
Kas õnneliku perekonna mõrvar oli arutu lõbumõrvar või on tegu groteskse austusavaldusega mõrvajäljendaja poolt? Või kokkulepitud rünnak, et surevat meest süüdi lavastada?
Max teab vaid seda, et tal tuleb kadunud laps leida ja peatada mõrvar enne, kui see jõuab mõne teise süütu perekonna hävitada. Või leiab tee Maxi enda ukse juurde ... 

Tony Parsons, auhinnatud ajakirjanik ja kirjanik, kelle raamatuid on tõlgitud enam kui neljakümnesse keelde. „Mõrvakott“ (The Murder Bag), esimene romaan Max Wolfe’i seerias, ilmus eesti keeles 2015. 


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2016
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 256
Mõõdud 140x200
Tõlkija(d) Ülle Okas
ISBN 978-9949-567-78-2

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha