PARIM KINGITUS

PARIM KINGITUS

Kui otsid meeliköitvat lugemist pimedateks sügisõhtuteks, siis oled õiges kohas!

Pakume raamatuid igale maitsele - valikus on hea tuju raamatud, krimiromaanid, laste- ja noorteraamatud nii Eesti kui ka välismaistelt autoritelt, vana kuld ja päris uued raamatud. 

Parima hinnaga ostmiseks pole vaja muud, kui teha endale meie veebipoes Eesti Raamatu sõbra konto. Kui seejärel sisse logida, siis ilmuvadki uued hinnad kui võluväel!

Kui sõbra konto juba olemas, siis logi sisse.Siit leiad raamatud, mis aitavad tuju tõsta. Vaata lähemalt!Siin on palju põnevaid raamatuid - politseiromaanid, muhekrimi, põnevikud. Vaata lähemalt!Siin on raamatud lastele ja noortele, ise lugemiseks ja ette lugemiseks. Vaata lähemalt!
Siit leiab sobiva raamatu reisihuviline, kel hing ihkab kaugetele maadele. Vaata lähemalt!


Tooted 1 kuni 12, kokku 156 tootest (13 lehekülge)
MAGAHÄSTI
Uus

Roslund, Anders

MAGAHÄSTI

€20.71

Käibemaksuta: €19.00

NAD OLID MÕLEMAD NELJA-AASTASED, KUI SAMAL PÄEVAL KADUSIDÜhel päeval kohtab kriminaalkomissar Ewert Grens kalmistul juhuslikult leinavat naist, kes käib oma tütre haual, kus aga tema lapse surnukeha ei puhka, sest tüdrukuke rööviti nelja-aastaselt ja teda ei suudetud leida. Ewert Grens otsib va..

SURM HAZEL HOUSE'IS
Uus

Rowlands, Betty

SURM HAZEL HOUSE'IS

€17.95

Käibemaksuta: €16.47

Saage tuttavaks, see on Sukey Reynolds: uhke ema, suurepärane kokk … ja amatöördetektiiviks hakanud politseifotograaf.Aastate eest lootis Sukey uurijaks saada, kuid elu viis ta teistele radadele. Nüüd osaleb ta rõõmuga kohaliku politseijaoskonna töös, pildistab sündmuskohti ja on abiks asitõendite k..

LOTTIE BROOKSI ÄÄRMISELT PIINLIK ELU
Uus

Kirby, Katie

LOTTIE BROOKSI ÄÄRMISELT PIINLIK ELU

€18.75

Käibemaksuta: €17.20

11, vabandust, 11 ¾ aastat vana Lottie Brooks on sunnitud minema põhikooli täiesti üksi. Nii kohutav kui see ka pole, ei heida tarmukas tüdruk siiski meelt. Ta teeb plaani, mis aitaks tal kooliaasta üle elada. Kuid ka parimad plaanid võivad untsu minna, sest Lottiet on tulnud kimbutama üks elu jõled..

MAO NEEDUS
Uus

Griffiths, Elly

MAO NEEDUS

€18.97

Käibemaksuta: €17.40

Kui Ruth Galloway läheb jälgima ühe keskaegse piiskopi kirstu avamist, leiab ta muuseumi põrandalt surnud kuraatori. Peatselt pärast seda sureb oma ratsabaasis ootamatult ka muuseumi jõukas omanik.Mõlemal juhul võis surm olla loomulik, aga juurdlust alustatakse siiski ja selle käigus ristuvad taas R..

KOLM MUSKETÄRI JA KOKATÄDI
Uus

Tihanov, Raivo

KOLM MUSKETÄRI JA KOKATÄDI

€15.48

Käibemaksuta: €14.20

„Kolm musketäri ja kokatädi“ on nooremale ja keskmisele kooliastmele mõeldud hoogne ja seikluslik lugu robotipaarist, kes pensionile jäädes kolivad maale elama. Kuigi inimeste kõrval on loo tegelasteks robotid ja loomad, on see eelkõige lugu pereväärtustest ja sõprusest ning kohanemisest eluga väike..

MUSTMAJA
Uus

May, Peter

MUSTMAJA

€18.97

Käibemaksuta: €17.40

Lewise saar on kaugeim, karmi ja kauni loodusega paik Šotimaal, kus elu on pidev võitlus loodusjõududega ja inimeste jumalakartus jätab varju kõik muu.Kui saarel leiab aset jõhker tapatöö, mis sarnaneb Edinburghis aset leidnud tapmistega, saadetakse politseiuurija Fin põhja asja uurima. Kuna mehe la..

KATRINA
Uus

Salminen, Sally

KATRINA

€18.97

Käibemaksuta: €17.40

Pohjanmaa jõukast perest pärit Katrina armub Johanisse, vaesesse meremehesse, kes oma juttudega Ahvenamaa ilust ja seal ees ootavast õnnelikust elust tüdruku abielluma meelitab. Saarele jõudes ja seal elades ei ole elu enam pooltki nii romantiline – valitseb tugev klassiühiskond ning uhke Katrina pe..

SELTSIS SEGASEM
Uus

Bramley, Cathy

SELTSIS SEGASEM

€18.97

Käibemaksuta: €17.40

Gina Moss on aastaid rahulikult ja konflikte vältides vedanud oma lastehoiu äri maalilise viktoriaanliku Evergreensi häärberi valvurimajakeses. Järsku aga muutub kõik. Uued omanikud tahavad valduse ära müüa. Mis nüüd teha? Kuhu minna? Mis saab Ginast ja häärberi teistest, vanaldastest elanikest, kel..

Dostojevski, Fjodor

NOORUK

€24.96

Käibemaksuta: €22.90

Fjodor Dostojevski suurromaani keskmes on mõisnik Andrei Versilovi vallaspoeg Arkadi Dolgoruki. Kasvanud oma perest eemal, saabub nooruk Peterburi, kus Versilovi ja vürstide Sokolskite vahel on käimas suur pärandiprotsess. Keerulised peresuhted koos teadmatuse ning nooruse naiivsuse, tulisuse j..

Handke, Peter

PUUVILJAVARAS

€21.80

Käibemaksuta: €20.00

Romaan, mille märksõnaks võiks olla muutumine, jutustab kolmest päevast Puuviljavarga elus. Alexia avatus võimaldab tal kogeda igapäevaelu erakordselt intensiivselt ja loob pildi maailmast, mis oli varem talle tundmatu. Nagu kõik Handke teosed on ka „Puuviljavaras“ ainulaadne raamat, milles põimuvad..

Holst, Christoffer

VERIPUNASED SUVEUNENÄOD

€16.96

Käibemaksuta: €15.56

Mõrvad, armastus ja ChardonnayCilla Stormi mitu aastat kestnud kooselu saab lõpu, kui ta poiss-sõber pakib asjad ja lahkub kodust. Cilla tööelu ajakirjanikuna ei suju päris nii, nagu ta lootis. Murtud südame ravimiseks ostab ta aianduskrundi Stockholmi lähedal asuval idüllilisel väikesaarel Bullholm..

Walker, Martin

MUST TEEMANT

€17.95

Käibemaksuta: €16.47

St Denis’s on midagi ohtlikku teoksil. Muidu nii unist külakest tabavad mõnenädalase vahega rünnakud Vietnami kaubitsejate vastu, kohaliku Aasia restorani põleng ja ebakvaliteetsete Hiina trühvlite smugeldamine kohalikule turule. See kõik ähvardab Dordogne’i trühvliäri, mille käive on miljoneid doll..

Tooted 1 kuni 12, kokku 156 tootest (13 lehekülge)