Menu
Your Cart

Tere tulemast meie uude veebipoodi! Kui teil on küsimusi poe kasutamise kohta, siis palun kirjutage info@eestiraamat.ee või helistage 6587886.

SÜDA VAIKIB VIIMASENA. VIIMANE EKSEMPLAR!

SÜDA VAIKIB VIIMASENA. VIIMANE EKSEMPLAR! ILUKIRJANDUS
SÜDA VAIKIB VIIMASENA. VIIMANE EKSEMPLAR!

Charmaine ja Stan elavad autos. Nende kodulinn ja kogu osariik on majanduslikult mandumas, kõikjal valitseb tööpuudus ja vaesus, ähvardab kuritegevus. Noorpaari ainus elatusvahend on Charmaine’i armetu baaripalk pluss jootraha. Lootust ei ole … Ootamatult kuuleb Charmaine sotsiaalsest eksperimendist, mis pakub neile tööd ja kodu – aga selles osalemise suhtes peavad nad otsustama kohe ja tagasiteed enam ei ole. Igatsus oma kodu, oma voodi ja puhaste linade järele viib noored Koosmeelsuse linnakesse. 
Projekti idee on lihtne – kõik osalised elavad kuu aega kodus normaalset elu, teevad tööd, puhkavad ja tegelevad kõige tavapärasega. Järgmise kuu veedavad nad aga Positroni vanglas ühiskondlikke töid tehes. Elu tundubki kulgevat rahulikult ja turvaliselt, kuni mängu tulevad keelatud tunded. Konformismi, usaldamatuse, süütunde ja iha survel hakkab täitunud unistus tasapisi tunduma ahistava kookonina, millest puudub väljapääs. Sellest tingituna hakkab paljastuma, mis toimub Positronis tegelikult …

Margaret Atwood (1939), Kanada prosaist, luuletaja, esseist ja kriitik, on üks tänapäeva auhinnatumaid kirjanikke, kes feministi ja Kanada roheliste partei liikmena on aktiivselt osalenud ka ühiskondlikus elus. Eesti keeles on temalt seni ilmunud 11 romaani (sh „Röövelpruut”, „Pinnaletõus”, „Alias Grace”, Bookeri preemiaga pärjatud „Pime palgamõrvar”, „Leedi Oraakel”, „Uputuse aasta” ja „Maitsev naine”), kaks jutukogu ja üks luuleraamat. 2015. aastal ilmunud romaani „Süda vaikib viimasena” eest sai ta Suurbritannia The Kitschies’e parima romaani auhinna „Punane kombits”. Autor ise on oma sellelaadsed teosed määratlenud sotsiaalseks fantastikaks.


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2016
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 352
Mõõdud 140x210
Tõlkija(d) Lauri Saaber
ISBN 978-9949-567-58-4
16.96€
Maksudeta: 15.56€
  • Tõlkija: Lauri Saaber