Menu
Your Cart

Tere tulemast meie uude veebipoodi! Kui teil on küsimusi poe kasutamise kohta, siis palun kirjutage info@eestiraamat.ee või helistage 6587886.

SEITSE FANTASTILIST LUGU. KIRJASTUSES OTSAS!

SEITSE FANTASTILIST LUGU. KIRJASTUSES OTSAS! ILUKIRJANDUS
-70 %
SEITSE FANTASTILIST LUGU. KIRJASTUSES OTSAS!

“Seitse fantastilist lugu” on silmapaistev teos mitte ainult Taani kirjanduses; sellega tõusis autor korrapealt Hans Christian Anderseni kõrvale. Neis kummalistes, eri paigus ja eri aegadel aset leidvates lugudes võtab autor endale justkui kaasaegse Šahrazadi rolli – ja ta on tõesti suurepärane jutustaja. Muidugi mõista pole tegu muinasjuttudega, ehkki lugeja leiab neist omajagu maagiat, salapära, mõistukõnet ja elu sügavat tähenduslikkust, peent poeetikat, õrna erootikat ning maailma ammendamatut ilu.
Nii nagu raamat ise, on omapärane ka selle avaldamislugu. Teos kirjutati esmalt inglise keeles ja ilmus USAs (1934), kohe seejärel Inglismaal ning alles aasta hiljem Taanis, muidugi mõista autori tõlkes või õieti teistkordselt läbikirjutatuna. Esmatrükk kandis pseudonüümi Isak Dinesen, taanikeelne väljaanne ilmus aga juba Karen Blixeni nime all. Mõlema nime all tunneb kirjanikku ka eesti lugeja. 


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2011
Formaat pehmekaaneline
Lehekülgi 384
Mõõdud 140x205
Tõlkija(d) Eva Velsker
ISBN 978-9985-65-921-2
4.99€
16.79€
Maksudeta: 4.58€
  • Tõlkija: Eva Velsker