Menu
Your Cart

Kasuta koodi Uusaasta24 ja saa 10% täiendavat soodustust, kui ostukorvi väärtus on vähemalt 49 eurot!

SURM BELMONTIS

SURM BELMONTIS KRIMI
-84 %
SURM BELMONTIS

1963. aastal, kui Bostonit ja selle ümbrust hoidsid juba mõnda aega ärevil metsikud kuritööd, mida tunti Bostoni kägistamistena, sooritati mõrv Bostoni vaikses eeslinnas Belmontis, ainult mõne kvartali kaugusel selle raamatu autori Sebastian Jungeri perekonnakodust – mõrv, mis näis täpselt klappivat Kägistaja maneeriga. Mustanahaline mees Roy Smith, kes oli sel päeval saadetud koristama ohvri maja, arreteeriti, anti kohtu alla ja mõisteti süüdi. Kuid Bostoni Kägistaja terror jätkus.
Kaks aastat hiljem tunnistas Albert DeSalvo, Jungerite endine ehitustööline, kes oli veetnud sageli aega Sebastiani ja ta emaga, et tema on Bostoni Kägistaja. Raamatu autor Sebastian Junger arendab oma perekonda üsna lähedalt puudutanud tragöödia Ameerika rassismi ja kohtusüsteemi aluste analüüsiks ja osutab mitmetele vajakajäämistele õigusemõistmise valdkonnas. See on põnev ja peenetundeline kroonika eludest, mis põrkavad kokku ja hävitatakse maailma ühes arenenumas ja rikkamas riigis. Käesolevat teost on võrreldud Truman Capote’i kuulsa raamatuga „Külmavereliselt”.

Jungeri läbilöögiromaani, rahvusvaheliseks bestselleriks kujunenud dokumentaalromaani „Täiuslik torm” avaldas Eesti Raamat 2002.a, 2004.a ilmus tema teravasüžeeliste poliitiliste lugude kogumik „Tulipunkt”.


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2008
Formaat kõvakaaneline
Lehekülgi 232
Mõõdud 145x210
Tõlkija(d) Maia Planhof
ISBN 978-9985-65-647-1
2.94€
18.50€
Maksudeta: 2.70€
  • Tõlkija: Maia Planhof