Menu
Your Cart

Tere tulemast meie uude veebipoodi! Kui teil on küsimusi poe kasutamise kohta, siis palun kirjutage info@eestiraamat.ee või helistage 6587886.

TÜDRUK PUNASES MANTLIS

TÜDRUK PUNASES MANTLIS KRIMI
-69 %
TÜDRUK PUNASES MANTLIS

Triinu raamatublogiPinge ja põnevus säilib raamatu lõpuni. Soovitan lugeda, kes armastavad põnevust.

Äsja lahutanud Bethi suurim hirm on, et tema kaheksa-aastane veidi eriliskummaline ja kohati oma mõtetesse triiviv tütar Carmel võib kaotsi minna. Ja siis ühel udusel laupäeva hommikul see juhtubki. Laste jutufestivali ajal kaotavad nad rahvamassis teineteist silmist ja tüdruk otsekui haihtub. Ainsa vihje pakub ema sõbranna Alice ...

Murest murtud ema teeb meeleheitlikke püüdlusi tütre leidmiseks. Kas tema hooletus on süüdi tütre kadumises? Või on selle taga vanavanemad, kes ei suuda leppida väimehega? Või hoiab Alice enda käes seda ainsat juhtlõnga, mis aitab Carmeli leida, enne kui on hilja? Ainus, milles ema hetkekski ei kahtle, on see, et tema tütar on elus. 

Samal ajal algab Carmeli kummaline teekond koos mehega, kes tutvustab ennast lapsele tema vanaisana, kellega Carmel pole kunagi kohtunud. Ta väidab, et Carmeli ema hukkus autoõnnetuses ja laps peab jääma tema hoolde. Aja jooksul saab Carmel aru, et mees arvab tüdrukul olevat erilisi võimeid.

Vaheldumisi ema ja tütre pilgu läbi esitatud jutustuses hoitakse pinget üleval kuni viimase leheküljeni.

„Tüdruk punases mantlis“ on Briti kirjaniku Kate Hameri debüütromaan.

Loe ka arvustusi raamatu kohta:


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2016
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 336
Mõõdud 140x210
Tõlkija(d) Ülle Okas
ISBN 978-9949-567-88-1
5.50€
17.59€
Maksudeta: 4.58€
  • Tõlkija: Ülle Okas