Sildid: Kanada krimi, põnevik, krimiraamat, 2017

TEISEL POOL SEINA. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00
  • Käibemaksuta:€0.00
Loe arvustust: RAAMATUBLOGI: Kadunud laps ja luukered kapis Kõhedusttekitav põnevik noorest abielupaarist ja nende näiliselt sõbralikest naabritest. Anne ja Marco Conti on õnnelik paar. Neil tundub olevat kõik – armastus, suurepärane kodu ja kena väike laps, Cora. Ühel õhtul kutsut..

Loe arvustust: RAAMATUBLOGI: Kadunud laps ja luukered kapis

Kõhedusttekitav põnevik noorest abielupaarist ja nende näiliselt sõbralikest naabritest.

Anne ja Marco Conti on õnnelik paar. Neil tundub olevat kõik – armastus, suurepärane kodu ja kena väike laps, Cora. Ühel õhtul kutsutakse nad naabrite juurde külla. Kuuekuune beebi jääb üksinda koju, kuna lapsehoidja ütleb viimasel hetkel ära. Aga sellest pole midagi, nad lähevad ju kõrvalmajja. Anne ja Marco võtavad kaasa beebimonitori ning käivad last kordamööda iga poole tunni tagant vaatamas. Kui nad jõuavad lõpuks kella poole kahe ajal öösel koju, on laps kadunud. Kahtlus langeb kohe vanematele ning Anne ja Marco ei tea enam, keda nad võivad usaldada. Peagi selgub, et mõlemal on saladusi, mille ilmsikstulekut nad pelgavad. Kuid nad ei ole ainsad, kellel on midagi varjata. Järgneb närvesööv lugu pettusest, kahepalgelisusest ja truudusetusest, mis hoiab enda haardes kuni viimase šokeeriva pöördeni.

 

Shari Lapena töötas advokaadina ja inglise keele õpetajana, enne kui pühendus raamatute kirjutamisele. „Teisel pool seina“ on tema debüütpõnevik.

 

„Osavalt komponeeritud ja teravam kui nuga. „Teisel pool seina“ ei lase sind vabaks pikka aega pärast seda, kui oled pööranud viimase lehekülje.“

Harlan Coben, New York Timesi bestsellerite autor

„2016. aasta kõige enam kõneainet pakkunud põnevik.“

Stylist

New York Timesi bestseller

Shari Lapena koduleht (inglise keeles)

Inside the Success of ‘The Couple Next Door’


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2017
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 288
Mõõdud 140x210
Tõlkija(d) Indra Feldman
ISBN 978-9949-596-22-5

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha