VIIMASED EKSEMPLARID

Tooted 1 kuni 12, kokku 52 tootest (5 lehekülge)

Griffiths, Elly

KOOLMEKOHAD

€16.98

Käibemaksuta: €15.58

Rahvusvaheline menuk traditsioonilise Briti krimiromaani austajaile. Arheoloog doktor Ruth Galloway on hilistes kolmekümnendates naine, kes elab meeleldi üksi koos oma kahe kassiga Norfolki lähistel kõledas ja eraldatud paigas nimega Saltmarsh – rabamaal, mis oli rauaaja asukate jaoks püha, sest..

Avit, Clélie

MA OLEN SIIN

€6.87

€15.40

Käibemaksuta: €6.30

Elsa on koomas olnud viis kuud. Lootus, et ta veel ärkab, on kadunud. Tema pere ja arstid on silmitsi tõsiasjaga, et on aeg lülitada välja teda elus hoidvad aparaadid ... Nad ei tea, et viimaste nädalate jooksul on Elsa teadvus osaliselt taastunud; ta kuuleb, mida tema ümber olevad inimesed räägivad..

Atwood, Margaret

SÜDA VAIKIB VIIMASENA. KIRJASTUSEST OTSAS!

€13.63

Käibemaksuta: €12.50

Charmaine ja Stan elavad autos. Nende kodulinn ja kogu osariik on majanduslikult mandumas, kõikjal valitseb tööpuudus ja vaesus, ähvardab kuritegevus. Noorpaari ainus elatusvahend on Charmaine’i armetu baaripalk pluss jootraha. Lootust ei ole … Ootamatult kuuleb Charmaine sotsiaalsest eksperimendist..

Schneider, Hansjörg

HUNKELERI SALADUS. KIRJASTUSES OTSAS!

€6.10

€13.60

Käibemaksuta: €5.60

Peter Hunkeler, Baseli kriminaalpolitsei pensionile jäänud komissar, on operatsioonijärgselt haiglas ja jagab palatit vana tuttava Stephan Fankhauseriga, kes on särav isiksus. Kuuekümnendate lõpus oli ta vabameelne mässaja, pidas hiljem mitmeid ameteid ja sai lõpuks Baseli rahvahoiukassa pangadirekt..

Tigane, Leida

PALUN SEDA HÄRRAT...

€6.87

€14.50

Käibemaksuta: €6.30

Leida Tigase (1908–1983) tihedas reas aastatel 1935–1939 ilmunud romaanidest oli „Palun seda härrat...” esimene ja samas kõigi osapoolte – kirjanik, kirjastajad, lugejad – jaoks innustav algus. Kohe järgnesid romaanid „Marga müüb mehi”, „Seitse pastla­paari” ja „Sõber meriröövel” (viimane ilmus ..

Saretok, Valve

VÄIKE SÜDA

€4.99

€14.50

Käibemaksuta: €4.58

Valve Saretoki (1911-2004) tuntuimaks teoseks on tema Tartu-romaan „Väike süda“. Teos keskendub peategelase Katrini suurele ja romantilisele armastusloole. Tartu Ülikoolis õppiv ja samal ajal moeäris töötav neiu on sügavalt kiindunud vabameelsesse noormehesse Tuurvali. Katrini väikekodanlik elustiil..

Laidla, Siiri

PÄRIVETT JA VASTUVOOLU

€2.94

€9.97

Käibemaksuta: €2.70

Teismeline Mai-Liis elab turvalises peres koos ema, isa, vanema venna Patriku ja koeranäss Stellaga. Ühel sügispäeval tuleb võimlemistundi sõudmistreener ja valib ta klassist ainsana akadeemilise sõudmise treeninggruppi. Sellest kujuneb spordikaugele neiule tõsine väljakutse. Kuidas kulgevad Mai-Lii..

Lindstrøm, Merethe

VAIKUSE PÄEVAD. KIIRJASTUSES OTSAS!

€4.99

€15.15

Käibemaksuta: €4.58

Abielupaar, kellel on kolm last ja hulk lapselapsi, on sõlminud sõnatu kokkuleppe minevikust mitte rääkida. Kui mees üha rohkem endasse sulgub ja rääkimise koguni lõpetab, otsib naine teed, kuidas üksindusest ja vaikusest pääseda. See on pingeline peredraama vaikimisest ja vaikusest, lugu armastuses..

Roslund&Hellström

TUNNELITÜDRUK. VIIMASED EKSEMPLARID!

€9.05

€16.79

Käibemaksuta: €8.30

Väljas on talv ja ilm on külm. Komissar Ewert Grensi laual on kolmkümmend kaks lahendamata juhtumit. Lisaks sellele on tema armastatud Anni raskesti haige. Aga kui Stockholmi Sankt Görani haigla keldrikoridorist leitakse surnud naine, peab Ewert Grens kõik muu kõrvale jätma. Samal ajal seisab poli..

Høeg, Peter

PIIRI PEAL

€4.99

€9.97

Käibemaksuta: €4.58

Taani nüüdiskirjanik Peter Høeg (s 1957) on eesti lugejale tuntud 1992. aastal ilmunud romaaniga "Preili Smilla lumetaju". Oma kolmandas romaanis "Piiri peal" (1993) jutustab autor 1970ndate Taani erakoolist ja selle kasvandikest. Tasapisi avastavad lapsed kasvatajate-õpetajate läbiva korrataotluse ..

Mäelo, Helmi

VALLASLAPS. EEVI ALTMA ABIELU. KIRJASTUSES OTSAS!

€4.99

€16.79

Käibemaksuta: €4.58

Helmi Mäelo (1898 – 1978) kuulub küll eesti kirjanduse pagulasautorite nimistusse, kuid tema kirjanikutee sai alguse enne Teist maailmasõda kodumaal. Tuntuse saavutas ta käesoleva romaanidiloogiaga “Vallaslaps. Eevi Altma abielu”, mis ilmus eraldi raamatutena 1934. ja 1935. a Tartus, ja seda just kõ..

Fontane, Theodor

ABIELURIKKUJA

€2.94

€6.10

Käibemaksuta: €2.70

Kaubandusnõunik van der Straaten on mõjukas finantsist, kellega börsil tingimusteta arvestatakse. Seltskonnas talutakse teda aga tingimisi, põhjuseks väidetav kolklus. Kosinud endast veerand sajandit noorema naise, kujuneb tema abielu üksnes pealtnäha õnnelikuks. Saatusliku endena kingib mees naisel..

Tooted 1 kuni 12, kokku 52 tootest (5 lehekülge)