Menu
Your Cart

Kasuta koodi Uusaasta24 ja saa 10% täiendavat soodustust, kui ostukorvi väärtus on vähemalt 49 eurot!

WINTERI AED

WINTERI AED ILUKIRJANDUS
-80 %
WINTERI AED

Winteri aed – sellist nime kannab idülliline aiakoloonia väljaspool linna, kus kõik lopsakalt kasvab ja areneb, nii taimed kui ka loomad, kus vanad istuvad õhtuti viiulit mängides verandal, vanemad kiigutavad sülelapsi ja õuekoerad lakuvad laste marraskil põlvedelt verd.
Winteri aed – see on igatsuse koht, kuhu linnukasvataja Anton pöördub koos oma naise Frederikega tagasi pärast aastatepikkust elu linnas, siis kui maailm käriseb kõikidest õmblustest ja teiseneb: majad ja tänavateread lagunevad, metsloomad tungivad eesaedadesse ja tagahoovidesse ning inimeste uni on raske unenägudest, milles elu, nii nagu nad seda seni on tundnud, lõpetab eksisteerimise.
Oskusliku keelekasutuse ja tundeliste piltidega jutustab noor Austria kirjanik Valerie Fritsch lagunevast maailmast. Ja kahest inimesest, kes armuvad teineteisesse lootusetult siis, kui olevik ei tõota enam midagi head ja tulevik peab tõenäoliselt jääma unistuseks. 

VALERIE FRITSCH sündis 1989. aastal Grazis, ta on Grazi autorite ühenduse plattform liige ning avaldab publikatsioone kirjandusajakirjades ja antoloogiates. Tema debüütromaan „Kehastumised” („VerkörperungEN”) ilmus 2011, aasta hiljem ilmus reisiraamat „Maailm on minu sisikond” („Die Welt ist meine Innerei”). 2015. aastal ilmunud romaan „Winteri aed” („Winters Garten”) osutus tõeliseks läbimurdeteoseks, mis valiti Saksa Raamatuauhinna nominendiks, st aasta 20 parima saksakeelse romaani hulka. Maineka Ingeborg Bachmanni auhinna konkursil võitis Valerie Fritsch 2015. aastal publikupreemia. 


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2016
Formaat pehmekaaneline
Lehekülgi 128
Mõõdud 140x205
Tõlkija(d) Terje Loogus
ISBN 978-9949-567-40-9
1.99€
9.81€
Maksudeta: 1.83€
  • Tõlkija: Terje Loogus