Sildid: Tõlkekirjandus, kaasaegne, "Dina raamatu" järg, põhjamaiselt tõsine, Põhjamaade romaan, 1999

ÕNNE POEG

€0.00
  • Käibemaksuta:€0.00
Vana hind: 10.16   "Õnne poeg" on Herbjørg Wassmo menuraamatu "Dina raamat" järg, mille keskseks tegelaseks on Dina poeg Benjamin. 10-aastase poisikesena on ta teose algul tunnistajaks fataalsele sündmusele, kui tema ema tapab oma venelasest armastatu. See jätab jälje kogu ta edaspidisele e..

Vana hind: 10.16  

"Õnne poeg" on Herbjørg Wassmo menuraamatu "Dina raamat" järg, mille keskseks tegelaseks on Dina poeg Benjamin. 10-aastase poisikesena on ta teose algul tunnistajaks fataalsele sündmusele, kui tema ema tapab oma venelasest armastatu. See jätab jälje kogu ta edaspidisele elule, tuues endaga kaasa terve rea vastuseta jäänud küsimusi. Kas tunnistaja on süüdi? Kas tõe mahavaikimine on vale? Kas emal on õigus ohverdada keda tahes? Järgnevad Benjamini kooliaastad Tromsøs, kus ta peale raamatutarkuse ka elu tundma õpib. 
Keevalistel üliõpilasaastatel Kopenhaagenis, kus ta arstiks tudeerib, kohtub ta kahe, tema elus olulist rolli mängiva naisega, välilaatsareti põetaja Karnaga, kes talle tütre sünnitab, ja professoritütre Annaga, kes on kihlatud Benjamini parima sõbraga. Pärast seiklusrikast üliõpilaselu pöördub Benjamin arstina tagasi oma kodukohta Norras. 


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 1999

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha