Menu
Your Cart

SAARERAAMAT

SAARERAAMAT
SAARERAAMAT
TALV MALLORCAL
-68 %
Autor: Sand, George
„Kes meist poleks, vähemalt mõnigi kord, isekalt unistanud sellest, et ühel ilusal päeval jätta kus see ja teine kõik äriasjad, harjumused, tuttavad, koguni sõbrad, ning asuda elama mõnele võluvale saarele, ilma mingite murede ja kohustusteta ning – eelkõige – ilma ajalehtedeta?” Nende lootusteg..
4.99€ 15.50€
Maksudeta:4.58€
PROSPERO SAAR. TEEJUHT KORFU MAASTIKE JA TAVADE JUURDE
-35 %
Korfu, peaaegu tuhande aasta pikkuse idüllilise, ent samas verise ajalooga Joonia mere saar, on Lawrence Durrelli näol endale täiusliku kroonikakirjutaja leidnud. Durrell on kirjanik, keda iseloomustab poeedile omane tundlikkus, kes on üdini humanist, inimloomuse märkamisel terava pilguga ja kelle s..
9.98€ 15.33€
Maksudeta:9.16€
ÜLESTÄHENDUSI VÄIKESELT SAARELT: AMEERIKLANE SUURBRITANNIAS
-46 %
Autor: Bryson, Bill
Bill Bryson kirjutas raamatu „Ülestähendusi väikeselt saarelt: ameeriklane Suurbritannias“ 1995. aastal, vahetult enne naasmist Ameerika Ühendriikidesse, kust ta pärit on, otsustades enne lahkumist talle enam kui kakskümmend aastat koduks olnud riigis hüvastijäturingreisi teha. Tänaseks on raamatut ..
9.97€ 18.30€
Maksudeta:9.15€
RHODOSE VENUSE PEEGELDUSED. TEEJUHT SAARE MAASTIKEL
-39 %
Ühest 1945. aasta kevadisest pärastlõunast saadik, kui karge tormine meri äratab Lawrence Durrelli justkui uuesti ellu pärast pikki Kreekast eemal viibitud aastaid, ahmib ta sisse saareelu rõõme, kohtub külaelanikega, töötab ajalehetoimetuses, leiab uusi sõpru ning tühjendab veini- ja mastika-pudele..
9.98€ 16.50€
Maksudeta:9.16€
KORSIKA. GRANIITSAARE PORTREE
-54 %
„Lahkuge siit enne, kui saar teid täielikult ära nõiub ja enda külge aheldab …,“ anti nõiduslikult tüünel keskpäevatunnil kalurite kohvikus istuvale Dorothy Carringtonile nõu. Aga tema juba oligi saare kütkeis. „Korsika. Graniitsaare portree“, midagi palju enamat kui pelgalt reisiraamat, kas..
9.97€ 21.65€
Maksudeta:9.15€
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)