Menu
Your Cart

Sügavmustad sügislained

SÜGAVMUSTAD SÜGISLAINED KRIMI
Menuk
Sügavmustad sügislained

Cilla kirjutab ühele podcast’ile lugusid lahendamata kuritegudest, nagu näiteks lapseootel Laila Dammi jäljetu kadumine 30 aastat tagasi.

Oluline tegevuspaik, Stockholmi saarestikus asuv Bullholmeni saar on meile tuttav juba sarja esimesest raamatust „Veripunased suveunenäod“. Cillal on saarel suvemaja ning heaks naabriks särtsakas Rosie, pensionil politseiuurija, kes võiks vanuse poolest olla talle emaks. Boonusena on Rosiel ka väga sümpaatne ja Cilla meelest paljutõotav poeg. Need tegelased toovad krimiraamatusse ka mahedamaid ja humoorikamaid noote.

Sõbrannad lähevad nädalalõppu veetma saarel avatud spaasse ning satuvad uhkesse pulma. Peagi leitakse vanni uppunult üks pulmakülalistest ‒ pruudi psühhoterapeut. Et politsei peab juhtumit vaid lihtsaks õnnetuseks, asuvad uudishimulikud naised asja omal käel uurima. Ning teevad üllatavaid ja kaugele ulatuvaid avastusi ...


Rootsi kirjanik Christoffer Holst (* 1990) jätkab oma saarestikumõrvade seeriat, millel peategelaseks krimireporter Cilla Storm.


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2022
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 264
Mõõdud 140x210
ISBN 9789916703045
Kirjastus Krimiraamat
  • Loe katkendit

    :
17.96€
Maksudeta: 16.48€
Hind preemiapunktides: 1000
  • Tõlkija: Mari Tuulik