Menu
Your Cart

ILUKIRJANDUS

Asjad, millest me üle ei saa
Uus Ettetellimisel. Ilmub 12.08 Ettetellimisel soodushind!
Autor: Score, Lucy
Habemik meestejuuksur ja paha poiss Knox Morgan eelistab elada samamoodi, nagu joob kohvi – üksinda. Erandi teeb ta vaid oma basset houndile Waylonile. Knox ei talu draamat, eriti kui see saabub hättasattunud põgeneva pruudi kujul.Naomi ei põgenenud lihtsalt oma pulmast. Ta tuli appi oma võõrandunud..
21.99€
Maksudeta:20.17€
Metsaga kaetud kallaste vahel voolab vulisev jõeke, mille vetel mängib sügisvalgus ja puude okstel siristavad linnud. Aga kaldal lamab surnult tüdruk, kelle kunagi nii säravad juuksed on nüüd paklas ja tuhmid …Melissa Craig on end võluvas Cotswoldis asuvas Ülem-Benbury külakeses mõnusalt sisse seadn..
19.97€
Maksudeta:18.32€
Varandust, mille vanakraamikaupmees Ingolf Holgersen on pika elu jooksul kogunud, kadestavad paljud. Paljude arvates on too vana mees külm ja ülbe. Kuid nad ei tea, et tal on diagnoositud paranoiline skisofreenia ja et vahel usub ta, et kõik teda jälitavad.Kui Holgersen oma pojale Catole helistab ja..
19.97€
Maksudeta:18.32€
Gotlandi Mullvaldsi külas tärkab kevad ja pensionär Anki Karlsson naudib hobuseomaniku elu. Ta otsustab minna pikale ratsatuurile ja hea sõber Tryggve soovitab talle ööbimiskohaks Smissarve pastoraati.Tryggve ise tahab välismaale puhkusele sõita ja kohvrit otsides leiab ta midagi, mis meenutab tema ..
19.97€
Maksudeta:18.32€
Autor: Foley, Lucy
Saladused. Valed. Mõrv. Pidu algab …On Mõisa-nimelise hotelli avamisõhtu ja peo korraldamisel ei ole millegagi kokku hoitud. Basseinivesi sillerdab, Rannamajadesse ja Metsaonnidesse on külaliste tarbeks sätitud kotikesed tervendavate kristallidega, klaasidesse kallatakse heldel käel Mõisamuula kokte..
21.99€
Maksudeta:20.17€
Uurija Markhami kolmas juhtum.Uurija Gilbert Markham peab lahendama oma karjääri kõige painavama juhtumi.Õde Felicity ei naase pärast palvetamist oma tuppa. Nunn leitakse kägistatuna pihitoolist. Ta on alles esimene St. Cecilia kloostri usklikest, keda ootab õudne lõpp. Mõrvar ei peatu enne, kui jum..
19.97€
Maksudeta:18.32€
Autor: Srankk, Ita
Ita Sranki esikromaan „Pettus ja vale“ on lugu kahest noorest naisest, Martast ja Laurast, kelle teed ühel hetkel põimuvad, et siis ootamatult katkeda. Kuid side jääb. Side, mida saadab pettuste ahel nii teadustöös kui isiklikes suhetes. Nii kujuneb mõlema naise elu eriilmeliste valede võrgustikus, ..
19.97€
Maksudeta:18.32€
Üllatavate süžeepööretega psühholoogiline põnevik Freida McFaddenilt, New York Timesi ja USA Today menuraamatu „Koduabiline“ autorilt.Casehami gümnaasiumis on miski mäda. Möödunud aastal vapustas kooli skandaal: õpetajat süüdistati sündsusetus suhtes õpilasega.Nüüd on Addie paaria ning soovib vaid, ..
21.99€
Maksudeta:20.17€
Autor: Smith, Alex
Peainspektor Robert Ketti perekond on taas koos, kuid ta ise on murtud mees. Teenistusest ajutiselt kõrvaldatud, viib ta oma naise ja tütred Londonist Norfolki rannikule puhkusele. Selle asemel et leida rahu, mida ta hädasti vajab, leiab Kett eest murest murtud kohaliku kogukonna. Neli teismelist on..
19.97€
Maksudeta:18.32€
Kahe naise mõrvamine keskajahõngulises Walsinghami linnakeses viib kohtuarheoloog Ruth Galloway lahendama järjekordset mõrvalugu.Kui Ruthi druiidist sõber Cathbad näeb kohalikul kalmistul õhtupimeduses seismas üht imekaunist valges kleidis ja sinises mantlis naist, on ta veendunud, et talle on end i..
21.99€
Maksudeta:20.17€
Autor: McNamara, Ali
Pärast seda, kui Amelia abikaasa ta hülgas, on naine näinud tõelisi näguripäevi. Nüüd elab ta sotsiaalkorteris, kasvatab 10-aastast poega üksi ja püüab ots otsaga kokku tulla. Amelia saab elu suurima üllatuse, kui selgub, et ta on pärinud Chesterfordide suguvõsa lossi ja tema poeg krahvitiitli. Müük..
21.99€
Maksudeta:20.17€
Jenny vaatas säravvalget laeva ja tundis end naeratavat. Ta oli paratamatult sellesse laeva armumas. See tõi sundimatult mõtetesse ammu unustusehõlma vajunud aegade elegantsi ja stiili. Nii glamuurset ja erilist tööotsa ei tulnud tal ette just sageli.Ühel suvisel nädalalõpul võtab kurvikas ja nutika..
19.97€
Maksudeta:18.32€
Tooted 1 kuni 12, kokku 869 tootest (73 lehekülge)