Rendell, Ruth

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 12, kokku 12 tootest (1 lehekülge)

Rendell, Ruth

DEEMON MU SILME ALL

€16.96

Maksudeta: €15.56

Arthur Johnson ei näe välja nagu mõrvarlik psühhopaat. Ta on viisaka käitumisega keskealine mees, kes pole kunagi osanud naistega rääkida. Aastatepikkune üksindus on väärastanud tema vaimu ja muutnud soovi naise armastuse ja austuse järele patoloogiliseks vajaduseks hoolikalt kontrollitud vägivalla ..

Rendell, Ruth

KIVIST KOHTUNIK

€15.70

Maksudeta: €14.40

Eunice Parchman tappis Coverdale’i pere sellepärast, et ta ei osanud lugeda ega kirjutada. Kui romaani esimene lause ütleb, kes kelle tappis ja miks, siis tundub, et edasi pole enam millestki rääkida. Ometi oskab Ruth Rendell lugejat lummata üksikasjaliku kirjeldusega, kuidas asi selleni jõudis...

Rendell, Ruth

SURMA JÄLGEDES

€9.97

€14.89

Maksudeta: €9.15

Kui kuulus flöödimängija Sir Manuel Camargue upub pimedal talveõhtul jäises järves, näib olevat tegemist tavalise õnnetusjuhtumiga. Siis aga selgub, et kaugest Californiast on saabunud uppunu ainuke tütar, keda isa polnud aastaid näinud ja kes nüüd peaks olema rikka mehe pärija. Mitmel põhjusel haka..

Rendell, Ruth

PIMEDAD NURGATAGUSED

€5.94

€16.35

Maksudeta: €5.45

Kui Carl Martini isa sureb, pärib poeg maja rikkas ja trendikas Londoni linnajaos. Carl, noor algaja kirjanik, vajab siiski raha ja üürib ülakorruse korteri esimesele soovijale, loomaarsti assistendile Dermot McKinnonile. See oli Carli esimene saatuslik viga. Teine viga oli hoida alles isa pentsik k..

Rendell, Ruth

KOLMTEIST ASTET ALLAPOOLE

€4.99

€15.33

Maksudeta: €4.58

Londonis Notting Hilli linnaosas on vana lagunev maja, mille perenaine Gwendolen Chawcer ei pane tähelegi, kuidas tema kodu tasapisi tondilossiks muutub. Raamatute maailm ja noorusmälestused tunduvad talle reaalsemad kui tegelikkus. Ka tema üüriline Mix Cellini elab omaenda maailmas, pühendades oma ..

Rendell, Ruth

AHVATLEV VESI

€4.99

€15.70

Maksudeta: €4.58

Väljapaistva Inglise krimikirjaniku Ruth Rendelli romaani peategelasteks on kaks teismelist tütarlast – õed Ismay ja Heather. Isa surma järel abiellub nende ema lühikese tutvuse järel endast noorema mehega, kes ootamatult osutub lasteahistajaks. Kui noorem õdedest, Heather, võõrasisa poolt vägistata..

Rendell, Ruth

LAPSUKESED METSAS. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Sellist vihma, nagu nüüd oli valanud, ei mäletanud keegi. Brede’i jõgi oli paisunud üle kallaste ja ükski maja jõeorus polnud üleujutusest pääsenud.  Teismelised, viieteistkümneaastane poiss ja kolmeteistkümneaastane tüdruk on kadunud, samuti kolmekümneaastane naine, kes vanemate äraolekul ne..

Rendell, Ruth

LOORITATU

€4.99

€16.79

Maksudeta: €4.58

Räpase pruunist sametist surilinaga kaetud, lamab hõbedase Escorti ja tumesinise Lancia vahel naise surnukeha. Jääb mulje, nagu oleks tegemist kaltsuhunnikuga. Ostukeskuse tühjas parklas viibinud komissar Wexfordi tähelepanu olnud liiga hõivatud, et ta oleks märganud midagi ebatavalist – ta nägi v..

Rendell, Ruth

LUKUSTATUD TÄNAV. KIRJASTUSES OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind: 6.26   Inglise kirjanikku Ruth Rendelli peetakse kaasaja säravaimaks kriminaalromaanide kirjutajaks ning käesolevat teost tema üheks parimaks saavutuseks. Mary Jago on loovutanud luuüdi, et päästa mehe elu, keda ta ei tunne. Suuremeelne tegu rikub aga tema suhte Alistairiga. Ent ..

Rendell, Ruth

NEETUD TEE. KIRJASTUSES OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Kingsmarkhami on plaanis rajada uus ümbersõidutee. Toimuvad meeleavaldused, kohale tuleb puurahvas, kes seab end metsa kaitsele. Samal ajal püütakse lähedal murakate vahel mäkrasid, et toimetada loomad uutesse elupaikadesse. Ja sealt murakapuhmaste vahelt ta leitaksegi – noore tüdruku hullusti lagun..

Rendell, Ruth

PORTOBELLO

€4.99

€15.00

Maksudeta: €4.58

Eugene Wreni juhuslik leid, pangatähtedega täidetud ümbrik, seob paljude väga erinevate inimeste elud, igaüks oma eesmärkide, probleemide, unistuste ja luhtumistega. See leid paneb liikvele ka sündmusteahela, mis viib süütamise ja mõrvani. Teose tegevustik hargneb ajaloolisel Portobello Roadi tänava..

Rendell, Ruth

UINUNUD ELU. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Nimeka inglise kirjaniku Ruth Rendelli järjekordne põnevusromaan viib lugeja koos politseiinspektor Wexfordiga lahendama salapärast mõrvajuhtumit, mis osutub parajaks pähkliks kõigile asjaosalistele. Kirjanik, keda õigustatult peetakse Agatha Christie mantlipärijaks, kruvib pinget kuni viimases peat..

Tooted 1 kuni 12, kokku 12 tootest (1 lehekülge)