Rendell, Ruth

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 12, kokku 15 tootest (2 lehekülge)

Rendell, Ruth

KIVIST KOHTUNIK

€14.89

Maksudeta: €13.66

Eunice Parchman tappis Coverdale’i pere sellepärast, et ta ei osanud lugeda ega kirjutada. Kui romaani esimene lause ütleb, kes kelle tappis ja miks, siis tundub, et edasi pole enam millestki rääkida. Ometi oskab Ruth Rendell lugejat lummata üksikasjaliku kirjeldusega, kuidas asi selleni jõudis...

Rendell, Ruth

SURMA JÄLGEDES

€9.97

€14.89

Maksudeta: €9.15

Kui kuulus flöödimängija Sir Manuel Camargue upub pimedal talveõhtul jäises järves, näib olevat tegemist tavalise õnnetusjuhtumiga. Siis aga selgub, et kaugest Californiast on saabunud uppunu ainuke tütar, keda isa polnud aastaid näinud ja kes nüüd peaks olema rikka mehe pärija. Mitmel põhjusel haka..

Rendell, Ruth

PIMEDAD NURGATAGUSED

€5.94

€16.35

Maksudeta: €5.45

Kui Carl Martini isa sureb, pärib poeg maja rikkas ja trendikas Londoni linnajaos. Carl, noor algaja kirjanik, vajab siiski raha ja üürib ülakorruse korteri esimesele soovijale, loomaarsti assistendile Dermot McKinnonile. See oli Carli esimene saatuslik viga. Teine viga oli hoida alles isa pentsik k..

Rendell, Ruth

KURTIDE LINNA ÖÖBIK. KIRJASTUSES OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Kui lobisemishimuline koristaja Maxine jutustab pensionile jäänud inspektor Wexfordile, et leidis Kingsmarkhami kiriklast vikaar Sarah Husseini laiba, palub inspektor oma endistelt kolleegidelt luba osaleda uurimises. Peagi saab inspektorile selgeks, et linnakese mehed ei olnud just eriti vaimustunu..

Rendell, Ruth

NAABRITÜDRUK. KIRJASTUSES OTSAS!

€8.91

€13.67

Maksudeta: €8.17

Vundamendikäikudest, kus teise maailmasõja päevil mängisid lapsed, leitakse ehitustööde käigus küpsisekarp mehe ja naise mahalõigatud labakäega. Ent Michael, kelle ema salapäraselt kadunuks jäi, hakkab kahtlustama, et naisekäsi selles karbis võib kuuluda tema emale. Kunagise majateenija ütlused suur..

Rendell, Ruth

MAJATEENIJATE KAITSEPÜHAK. KIRJASTUSES OTSAS!

€6.87

€16.00

Maksudeta: €6.30

Hexam Place’il, ühel rikaste londonlaste tänaval, töötavad nende uhkeid maju korras hoides mitte nii rikkad kaaslinlased. Palgatud abikäed – lapsehoidjad, majapidajad, autojuhid, koristajad – otsustavad luua oma seltsi, mille nad teenijate kaitsepühaku püha Zita järgi nimetavad Püha Zita Seltsiks. S..

Rendell, Ruth

KOLMTEIST ASTET ALLAPOOLE

€4.99

€15.33

Maksudeta: €4.58

Londonis Notting Hilli linnaosas on vana lagunev maja, mille perenaine Gwendolen Chawcer ei pane tähelegi, kuidas tema kodu tasapisi tondilossiks muutub. Raamatute maailm ja noorusmälestused tunduvad talle reaalsemad kui tegelikkus. Ka tema üüriline Mix Cellini elab omaenda maailmas, pühendades oma ..

Rendell, Ruth

AHVATLEV VESI

€5.89

€15.70

Maksudeta: €5.40

Väljapaistva Inglise krimikirjaniku Ruth Rendelli romaani peategelasteks on kaks teismelist tütarlast – õed Ismay ja Heather. Isa surma järel abiellub nende ema lühikese tutvuse järel endast noorema mehega, kes ootamatult osutub lasteahistajaks. Kui noorem õdedest, Heather, võõrasisa poolt vägistata..

Rendell, Ruth

KOLETIS KARBIS. KIRJASTUSEST OTSAS!

€4.99

€15.33

Maksudeta: €4.58

„Koletis karbis” (2009) paistab silma järjekordse originaalse ülesehituse ja lahenduse poolest. Pealkiri tuleneb mõttemängust, et kriminalist peab suutma lahendamata ja ebameeldivaid lugusid sulgema kujuteldavasse karpi, mille peidab oma kirjutuslaua sahtli tagaserva. Paraku ei taha mõned sedaviisi ..

Rendell, Ruth

LAPSUKESED METSAS. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Sellist vihma, nagu nüüd oli valanud, ei mäletanud keegi. Brede’i jõgi oli paisunud üle kallaste ja ükski maja jõeorus polnud üleujutusest pääsenud.  Teismelised, viieteistkümneaastane poiss ja kolmeteistkümneaastane tüdruk on kadunud, samuti kolmekümneaastane naine, kes vanemate äraolekul ne..

Rendell, Ruth

LOORITATU

€4.99

€16.79

Maksudeta: €4.58

Räpase pruunist sametist surilinaga kaetud, lamab hõbedase Escorti ja tumesinise Lancia vahel naise surnukeha. Jääb mulje, nagu oleks tegemist kaltsuhunnikuga. Ostukeskuse tühjas parklas viibinud komissar Wexfordi tähelepanu olnud liiga hõivatud, et ta oleks märganud midagi ebatavalist – ta nägi v..

Rendell, Ruth

LUKUSTATUD TÄNAV. KIRJASTUSES OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind: 6.26   Inglise kirjanikku Ruth Rendelli peetakse kaasaja säravaimaks kriminaalromaanide kirjutajaks ning käesolevat teost tema üheks parimaks saavutuseks. Mary Jago on loovutanud luuüdi, et päästa mehe elu, keda ta ei tunne. Suuremeelne tegu rikub aga tema suhte Alistairiga. Ent ..

Tooted 1 kuni 12, kokku 15 tootest (2 lehekülge)