Menu
Your Cart

Ettetellimisel

Telli raamat enne ilmumist ja saad selle soodsama hinnaga!

Lisaks kehtivad loomulikult ka muud soodustused, näiteks teenid ka ette tellides täisarvu preemiapunkte!

MAJA HISPAANIAS
Uus Ettetellimisel
Särtsakas ja südamlik lugu Hispaania kuuma päikese all minevikku vaatamisest ja tuleviku nägemisest. Juliana teenib tagasihoidlikku elatist „etnilise“ taustanäitlejana, kuigi päritoluga seovad teda ainult kaktused, hispaania keele tunnid ja udune mälestus hispaanlannast emast, keda ta nägi viimati s..
18.97€
Maksudeta:17.40€
Mõrv enne õhtupalvust
Uus Ettetellimisel 2-3 Days
Kanoonik Daniel Clement on Champtoni kirikuõpetaja. Ta on seda ametit pidanud kaheksa aastat ja elab kiriklas koos oma lesestunud ema – iseteadliku, sõnaka, kartmatu ja õige pisut ärritava Audrey – ning nende kahe taksikoera, Cosmo ja Hildaga. Kui Daniel annab teada oma plaanist lasta kirikusse tua..
18.97€
Maksudeta:17.40€
ROOMA. IGAVENE LINN ROOMA. IGAVENE LINN
Uus Ettetellimisel
Köitev portree suurlinnast Lääne tsivilisatsiooni südames. On muutunud tavaks viidata Roomale kui palimpsestile: tekstile, mida kirjutatakse lõputult, kustutatakse ja kirjutatakse jälle ümber. Juba ligemale kolm tuhat aastat on Rooma valitsejad suurlinna isiklikel eesmärkidel ümber kirjutanud. Sama..
36.19€
Maksudeta:33.20€
SAMMHAAVAL EDASI
Uus Ettetellimisel
Jaakobitee, tuntud ka kui Camino de Santiago, on sajandeid vana palverännutee. Igal aastal kõnnivad tuhanded palverändurid – nii usklikud kui ka need, kes jumalat ei usu – sel ainulaadsel teekonnal läbi väikeste vanade külade ja mööda tiheda liiklusega maanteid.Kunstnik Zoe on abikaasa ootamatust su..
18.97€
Maksudeta:17.40€
Surm on igavene
Uus Ettetellimisel 2-3 Days
Autor: Liu, Cixin
Ulmetriloogia „Mälestusi Maa minevikust“ kolmas ja viimane osa!Viimsepäevalahingust on möödas pool sajandit ning pimeda metsa heidutusega saavutatud habras tasakaal hoiab trisolarislastest sissetungijaid eemal. Trisolarise teadmiste omandamise tõttu valitseb Maal enneolematu küllus ning paistab, e..
36.19€
Maksudeta:33.20€
Vanaemale suremine ei meeldinud
Uus Ettetellimisel
„Vanaemale suremine ei meeldinud“ on julm, kaunis, vahedalt teravmeelne ja ehedalt kurb perekonnasaaga, mis hõlmab kolme põlvkonna elu. Nad kõik püüavad oma kodus väsimatult isiklikku õnne leida, kuid tõelist armastust pole nad iialgi kogenud. Iga peatükk esindab erinevat lugu, kübekest elu, osa iro..
18.97€
Maksudeta:17.40€
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)
Ettetellimisel