Menu
Your Cart

Ahistavad saladused_e-raamat

Ahistavad saladused_e-raamat E-raamatud
E-raamat
Ahistavad saladused_e-raamat

„Mida muud kui üks issanda loomaaed see meie suguvõsa on,“ muutus Aivar tõsiseks. „Üks pidev üksteise ületrumpamine, salatsemine, kadestamine ja pagan teab mis veel. Kui ninapidi kokku saame, oleme kui inglid, aga tegelikult … Vastik hakkab!“

 Kui Mati päranduseks saadud Saaremaa talu oma pojale Aivarile kingib, hakkavad suhted pereringis käärima. Päevavalgele tulevad saladused, mida seni on kiivalt varjatud. Asjasse on segatud nii kunagised metsavahid kui ka Mati juristist väimees Kalle, kelle kätte veerandsajandi eest toimunud tulekahju ajal sattus must kaust salastatud dokumentidega. Vanadele saladustele lahendusi otsides kerkivad esile uued, mis ähvardavad rikkuda ka noorema põlvkonna elu.

Kui asjad tõsiseks lähevad ja Mati elu kallale kiputakse, kutsub ta appi oma vana sõbra koos politseinikust pojaga. Ahistavad minevikusaladused lahenevad alles abikomissar Marko Tammiku ja tema meeskonna sekkumisel.


 „Ahistavad saladused“ on Eet Tuule üheksateistkümnes raamat, Marko Tammiku põnevike sarjas on see kaheksas. Lisaks krimilugudele on Eet Tuule kirjutanud loodusjutte ja romaane, nii ulme- kui ka autobiograafiliste sugemetega.

Raamatu andmed
ISBN 9789916124338
13.80€
Maksudeta: 12.66€