Menu
Your Cart

Tere tulemast meie uude veebipoodi! Kui teil on küsimusi poe kasutamise kohta, siis palun kirjutage info@eestiraamat.ee või helistage 6587886.

Arne Dahl - Berger&Blom

Arne Dahl - Berger&Blom

Verist keldriluuki nähes on inspektor Sam Berger kindel: noore naise seletamatu kadumine pole üksikjuhtum. Ja see salapärane Molly Blom, keda on nähtud kõigis kuriteopaikades, on sellega kuidagi seotud. Kuid kui ta lõpuks tema vastas istub, siis rollid vahetuvad. Järsku kuulatakse siin üle Sam Bergerit. Ja Molly Blom pole see, kelleks ta end on nimetanud. Kuid kas nad seda tunnistavad või mitte: kusagil piinab petlik vägivallatseja noori naisi. Ainult koos on Samil ja Mollyl võimalus ta leida. Sest nad mõistavad peagi: mõlemal on jõhkra vägivallatsejaga midagi ühist. Midagi, mis on pärit nende minevikust.

Nii algab Arne Dahli uus haarav sari, mille peategelased on uurijad Sam Berger ja Molly Blom. Sarja tegevus väljub traditsioonilise politseitöö raamidest ning viib lugejad palju lähemale nii ohvritele kui ka mõrvaritele.

Sarjas on seni ilmunud neli raamatut: "Piirimaa", "Sisemaa", "Vetevald" ja "Vabadus".

Kõik neli on ilmunud ka e-raamatuna, mis on leitavad siit: Berger&Blom e-raamatud

„Säravalt robustne stiil ja kohutav tempo, see raamat haarab teid esimesest reast alates ja ei lase enam kunagi vabaks.”

–Peter James

„Kui krimikirjanduses oleks magistriõpe, siis „Piirimaa“ peaks olema selle kohustuslik kirjandus. Mitte ilmaasjata ei nimetanud Rootsi üks suuremaid päevalehti seda romaani kõigi aegade parimaks Rootsi kriminaalromaaniks.“

–Geir Tangen

Autor: Dahl, Arne
Kevadise jäälagunemise aegu tabab Stockholmi lääni kuritegude laine. Nii märtsi, aprilli kui maikuu 5. kuupäeval leitakse Mälareni järve rannas tundmatu surnukeha. Ühtegi kolmest ohvrist ei õnnestu politseil tuvastada. Naispolitseinik Desiré Rosenkvist, hüüdnimega Deer, kes toibub parajasti raskest..
17.96€
Maksudeta:16.48€
Autor: Dahl, Arne
„Vabadus“ on Arne Dahl oma parimal kujul – tempokas, põnev ja üllatusrohke.Sam Bergeri elu on õnnest kaugel. Molly Blom on jäljetult kadunud, kandes tõenäoliselt tema last. Sam teenib elatist kindlustuspettuste mitte eriti motiveeritud uurijana ning unistus ühisest elust Mollyga ja töö eradetektiivi..
15.97€ 16.96€
Maksudeta:14.65€
VETEVALD
-13 %
Autor: Dahl, Arne
Ta viibis vetevallas. Raskusjõudu ei olnud, tõstejõudu ei olnud. Kurssi ei olnud. Orientiire ei olnud. Järgmised ujumisliigutused võisid ühtviisi vabalt viia teda sügavikku või veepinnale või avamerre. Sam Berger jäi paigale, hõljus suures tühjuses ja iga ujumisliigutus võis viia teda surmal..
12.99€ 14.89€
Maksudeta:11.92€
SISEMAA
-13 %
Autor: Dahl, Arne
Kui endine uurija Sam Berger silmad lahti teeb, ei ole tal aimugi, kus ta viibib. Ta leiab end üleni valgest märkideta maailmast. Aga siis ilmub tema kõrvale endine kaitsepolitseinik Molly Blom ja Bergerile saab selgeks, et nad on jooksus õigusemõistmise eest, mis ei mõista õigust. Põhja-Rootsi ..
12.99€ 14.89€
Maksudeta:11.92€
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)