Menu
Your Cart

KRIMI

KRIMI

Kui otsite haaravaid põnevikke, nutikaid politseiromaane või muhedat krimilugemist, siis olete jõudnud õigesse kohta. Täitke oma raamaturiiulid Lisa Jewelli ja Freida McFaddeni põnevike, Betty Rowlandsi ja Christoffer Holsti muhedate lugudega või Martin Walkeri, Jørn Lier Horsti ja Elly Griffithsi uusimate haaravate kriminaalromaanidega. Kõik armastavad kirjanduslikku mõrvamüsteeriumi ja meie suur valik krimiraamatuid hoiab teid kuni viimase lõiguni oma haardes.

Autor: Smith, Alex
Peainspektor Robert Ketti perekond on taas koos, kuid ta ise on murtud mees. Teenistusest ajutiselt kõrvaldatud, viib ta oma naise ja tütred Londonist Norfolki rannikule puhkusele. Selle asemel et leida rahu, mida ta hädasti vajab, leiab Kett eest murest murtud kohaliku kogukonna. Neli teismelist on..
19.97€
Maksudeta:18.32€
Kahe naise mõrvamine keskajahõngulises Walsinghami linnakeses viib kohtuarheoloog Ruth Galloway lahendama järjekordset mõrvalugu.Kui Ruthi druiidist sõber Cathbad näeb kohalikul kalmistul õhtupimeduses seismas üht imekaunist valges kleidis ja sinises mantlis naist, on ta veendunud, et talle on end i..
21.99€
Maksudeta:20.17€
Jenny vaatas säravvalget laeva ja tundis end naeratavat. Ta oli paratamatult sellesse laeva armumas. See tõi sundimatult mõtetesse ammu unustusehõlma vajunud aegade elegantsi ja stiili. Nii glamuurset ja erilist tööotsa ei tulnud tal ette just sageli.Ühel suvisel nädalalõpul võtab kurvikas ja nutika..
19.97€
Maksudeta:18.32€
Kaks Cherringhami kohalikku meest, kes käivad põllul metallidetektoriga ringi, leiavad sealt imelise aarde – Rooma-aegse hõbedast liua, mis väärt miljoneid. Nad peavad jagama leiutasu nii taluniku kui maaomaniku, võimuka leedi Reptoniga, kuid rahast jätkub kõigile piisavalt. Sel õhtul, kui külapubid..
12.99€
Maksudeta:11.92€
Kaks päeva enne jõule leitakse Kálfshamarvíki külast, kuhu on alles jäänud vaid paar maja, kaljude jalamilt surnud noor naine. Kas ta hüppas või leidis üksildasel kaljupaljandil tuletorni ja vana uhke maja juures aset midagi hoopis kurjakuulutavamat?Talv näitab hambaid, lumesadu hakkab tasapisi nii ..
21.99€
Maksudeta:20.17€
Norras on teadmata kadunuks kuulutatud üle 1200 inimese. Iga kadumise taga on müsteerium, mõistatus – ja Felicia lugu on üks neist. Teetööde käigus leitakse vana riidekapp, mille sees on luukere. Kui selgub, et surnukeha on aastaid tagasi kadunuks jäänud Felicia, rebenevad toonased haavad taas ..
21.99€
Maksudeta:20.17€
St Denis’ linnakese politseiülemal Benoît „Bruno“ Courrègesil on põhjust hakata kahtlema oma eluaegses iidolis. See on kolonel Jean-Marc Desaix (hüüdnimega Patriarh), keda autasustasid teenete eest Teise maailmasõja hävituslendurina nii de Gaulle kui ka Stalin. Kui Patriarhi häärberis sureb kah..
21.99€
Maksudeta:20.17€
Noor naine Matilde kaob Kopenhaageni öös pidutsemiselt koju minnes jäljetult. Kuus aastat hiljem ilmub veebis naise foto, mis on üles laetud Ameerikas. Ta istub sasituna tundmatus autos ja vaatab tühja pilguga kaamerasse. Kes pildistas? Ja kus ta praegu on? Samale veebilehele, kust avastati Mat..
23.99€
Maksudeta:22.01€
Autor: Carter, Chris
Sa arvad, et oled väljaspool ohtu … Aga kas ikka oled?Mahajäetud lihapoest leitakse tundmatu noore naise surnukeha. Surma põhjus on ebaselge, kehal ei ole ühtegi kriimu, välja arvatud see, et naise suu ja häbe on jämeda niidiga robustselt kinni õmmeldud. Lahkamise käigus saab olukorra tõsidus ja õud..
23.99€
Maksudeta:22.01€
Ettearvamatu lahendusega siiras lugu sellest, kuidas aastakümneid varjul olnud saladuse ilmsikstulek võib paisata segi kogu senise elu.Rachel ja Chris on õnnelikult abielus ja valmis ka pere loomiseks. Oma lapsepõlvekodust Moon Valleys leiab Rachel üle 30 aasta tagasi emale saadetud kirjad. Nen..
23.98€
Maksudeta:22.00€
Autor: French, Nicci
Tütar leiab Ruth Lennoxi, kolme lapse armastatud ema, surnuna omaenese vereloigust lamamast. Kes tappis tavalise koduperenaise? Ja miks?Psühhoterapeut Frieda Klein saab teada, et ta on inspektor Karlssoni viimase juhtumiga siiski seotud, kuigi ta ei tööta enam ametlikult mehega koos. Nimelt sõbruneb..
26.99€
Maksudeta:24.76€
Cherringhami heategevusliku jõulukontserdini on jäänud kaks nädalat. Kooriproovid on täies hoos. Siis juhtub midagi kohutavat: ühel lauljal, Kirsty Kimballil, on tekkinud kodus valmistatud koogile allergiline reaktsioon ja ta leitakse surnult. Jack kutsutakse täiendama hõrenenud ridadega koori ja ta..
12.99€
Maksudeta:11.92€
Tooted 1 kuni 12, kokku 310 tootest (26 lehekülge)
KRIMI, Raamatud