Menu
Your Cart

Walker, Martin

Walker, Martin

Martin Walker omandas hariduse Oxfodis, kus õppis ajalugu, ja Harvardis, kus tema erialaks olid rahvusvahelised suhted ja majandus.

Kahekümne viie aastase ajakirjanikukarjääri jooksul töötas ta ajalehe The Guardian Moskva esinduse juhina ja Ameerika esindustes toimetajana. Ajakirjanikutöö kõrvalt on ta kirjutanud ajaloolisi raamatuid: „The Cold War: A History“, „The President They Deserve“ Bill Clintoni tõusust, langusest ja tagasitulekust, ning „The Walking Giant“ Gorbatšovist ja perestroikast.

Pärast tööaastaid rahvusvahelises ajakirjanduses ja osalemist mõttekodades veedab ta nüüd aega aiatööd tehes, kokates, reisides, viinamarjaistandusi külastades ja kirjutades raamatuid, kus tegutseb politseiülem Bruno, ning ta on tegusam kui kunagi varem. Tal on koos abikaasa, kirjanik ja toidukriitik Julia Watsoniga kaks täiskasvanud tütart ning nad elavad USAs Washingtonis ja Prantsusmaal Périgordis.

Martin Walkeri politseiülem Bruno sarjast on eesti keeles ilmunud „Surm Dordogne’is“, „Sünge juhtum viinamarjaistanduses“, „Must teemant“, "Kalm neljale" ja "Kuradikoobas". Peagi on ilmumas sarja kuues raamat "De Gaulle'i mees".

Autori foto: Klaus Einwanger

Maalilises St Denis’ linnakeses võimutseb kevad ja politseiülem Bruno Courrèges’ile tähendab see lambahautisi, pudelitäite kaupa armastatud Pomeroli veini, hommikusi jalutuskäike jahikoer Gigiga ning ridamisi uusi kuritegusid. Kui kohalik arheoloogide rühm satub neandertallaste säilmeid otsides surn..
18.97€
Maksudeta:17.40€
Viies romaan politseiülem Bruno sarjast, mille süžee on piisavalt iseseisev, et pakkuda põnevust ja lugemisnaudingut ka uutele lugejatele. St Denis’s lokkab kevad. Linna koor valmistub ülestõusmispühade kontserdiks, põllulilled õitsevad ning laisal jõel liuglevast paadist leitakse surnud naine...
18.97€
Maksudeta:17.40€
Sünge juhtum viinamarjaistanduses e-raamat
E-raamat
Teine raamat naudingut pakkuvast ja rahvusvahelist tunnustust kogunud sarjast, mille peategelane on politseiülem Bruno.Kui Saint-Denis’s maandub seltskond veinimeistreid, kes võistlevad maatükkide pärast ja keerutavad kohalike seas pahameelt üles, satub idülliline linnake –, kus Benoit „Bruno“ Courr..
13.80€
Maksudeta:12.66€
St Denis’s on midagi ohtlikku teoksil. Muidu nii unist külakest tabavad mõnenädalase vahega rünnakud Vietnami kaubitsejate vastu, kohaliku Aasia restorani põleng ja ebakvaliteetsete Hiina trühvlite smugeldamine kohalikule turule. See kõik ähvardab Dordogne’i trühvliäri, mille käive on miljoneid doll..
17.95€
Maksudeta:16.47€
Teine raamat naudingut pakkuvast ja rahvusvahelist tunnustust kogunud sarjast, mille peategelane on politseiülem Bruno. Kui Saint-Denis’s maandub seltskond veinimeistreid, kes võistlevad maatükkide pärast ja keerutavad kohalike seas pahameelt üles, satub idülliline linnake –, kus Benoit „Bruno“ Cou..
16.96€
Maksudeta:15.56€
Dordogne’i müsteeriumidest räägivad miljonid lugejad üle maailma. Miks see nii on ja millised valgustkartvad saladused Prantsusmaa idüllilises St Denis’ linnakeses ringi hiilivad, selgub politseiülem Bruno juhtumite esimeses osas. Turupäev iidses St Denis’s Edela-Prantsusmaal. Euroopa Liidu hügiee..
15.97€
Maksudeta:14.65€
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)