Menu
Your Cart

E-raamatud

E-raamat on hea kaaslane siis, kui aega lugemiseks on piisavalt, aga suurt hulka paberraamatuid ei taha kaasas kanda. Meie e-raamatud on e-pubi formaadis, neid on mugav lugeda nii telefonist, arvutist kui ka tahvlist. Lae raamat alla ja loe kasvõi mitmes seadmes korraga!

Igaviku fjordi prohvetid_e-raamat
Uus E-raamat
Autor: Leine, Kim
Võimsa Gröönimaa-saaga peategelane on Morten Falck, idealistlik maapoiss, kes saabub Kopenhaagenisse isa soovil teoloogiat tudeerima. Kohtudes Gröönimaal misjonärina töötanud Poul Egedega, tekib tal arusaam, et tema koht on samuti Gröönimaal, inuittidele ristiusku tutvustamas. 1787. aastal astubki t..
13.80€
Maksudeta:12.66€
Hot Dog_e-raamat
Uus E-raamat
Autor: Mäki, Reijo
Turu linnas asuva baari põrandal lebab kuulidest puretud laip: vihatud ja kardetud kohalik pätipealik on surnud. Oranži mütsiga püstolikangelane lahkub sõnatult.Kolm aastat hiljem kohtab eradetektiiv Jussi Vares suvefestivali melus vana tuttavat, ekspolitseinik Eero Prännit, kellel on lahendamata jä..
13.80€
Maksudeta:12.66€
Esme Lennoxi kadumine_e-raamat
Uus E-raamat
„Esme Lennoxi kadumine“ on Maggie O’Farrelli lummav ja kiitust pälvinud gooti stiilis lugu peresaladustest ning otsatust vabadusest, mille annab meile tõde.Šikk ja sõltumatu Iris Lockhart peab Edinburghis väärtrõivaste poodi (ning üritab vältida oma abielus kavaleri), kui ühel päeval saab ta jahmata..
13.80€
Maksudeta:12.66€
Enne kui lähed_e-raamat
Uus E-raamat
„Enne kui lähed” on jõuline lugu armastusest ja kaotusest debüütautor Clare Swatmanilt.Kui Zoe’ abikaasa Ed sureb, variseb naise maailm kokku.  Aga mis siis, kui Zoe saab Ed’i tagasi?Sa leiad hingesugulase ...Mõned inimesed vahivad aastaid armastusele otse näkku, enne kui selle üles leiavad.&nb..
13.80€
Maksudeta:12.66€
Maailma kauneim paik Uus-Meremaa_e-raamat
Uus E-raamat
Raamatu autor leiab, et maailma kauneim paik on Uus-Meremaa. See on saaremaailm tihedate põlismetsade, jäiste mäenõlvade, kaunite mererandade, imeilusate järvede, vahutavate jõgede ja üksildaste teedega. Rattaga, jalgsi ja hobuvankril matkas autor koos naise ja väikese tütrega selles paradiisis maak..
13.80€
Maksudeta:12.66€
Mõelda ja tegutseda nagu kass_e-raamat
Uus E-raamat
Kass on parim õpetaja!Võtkem kassist eeskuju, sest tema oskab elada! See arusaam innustas Stéphane Garnier’d kirjutama täiesti uutmoodi isiksuse arendamise käsiraamatut. Kass on vaba, rahulik, vaatlev, ettevaatlik, elegantne, karismaatiline, sõltumatu, uhke, iseseisev... Nii palju kadestam..
13.80€
Maksudeta:12.66€
Moirad ja fuuriad_e-raamat
Uus E-raamat
Autor: Groff, Lauren
„Moirad ja fuuriad” jutustab ühe kakskümmend neli aastat kestva abielu loo, esmalt mehe ja seejärel naise vaatepunktist. Mees on tunnustatud näitekirjanik, kelle osaks äravalitus (moirad e saatusejumalannad) ja sellega kaasnev privilegeeritud minapilt. Toetava abikaasa rolli asetatud naine näib elav..
13.80€
Maksudeta:12.66€
Adam Sharpi parimad palad_e-raamat
Uus E-raamat
Olin tagasi kodus Norwichis, lugedes Pete Bestist, The Beatles’i unustatud esimesest trummarist, kui mu arvutiekraani alumisse nurka potsatas e-kiri.Kellelt: angelina.brown@tpg.com.auHeiMuud ei midagi. Hei. Pärast kahtekümmend kahte aastat, kakskümmend neist ilma igasuguse kontaktita,..
13.80€
Maksudeta:12.66€
Valgus, mille lasime käest_e-raamat
Uus E-raamat
Lucy on silmitsi valikuga. Aga enne kui ta saab midagi otsustada, peab ta alustama oma lugu – nende lugu – päris algusest. Lucy ja Gabriel kohtuvad New Yorgi Columbia Ülikoolis päeval, mis muudab nende elu. Nad mõlemad otsustavad, et tahavad teha midagi, millel oleks tähendus. Kui nad kohtuvad aasta..
13.80€
Maksudeta:12.66€
VUNDERSEPP. Morrigan Crow kutsumus_e-raamat
Uus E-raamat
Morrigan Crow on pääsenud surmava needuse käest, leidnud uue kodu imetabases Nevermoori linnas ja liitunud vunderlaste seltsiga. Seal lubatakse talle kaitset, sõprust ja kuuluvustunnet kogu eluks, kuid Morrigan ei saa loodetud vastuvõtu osaliseks. Lisaks on ta avastanud, et tal on kummaline võluvõim..
13.80€
Maksudeta:12.66€
HAMNET_e-raamat
Uus E-raamat
Maggie O’Farrelli romaan „Hamnet“ avab ilukirjanduses esimest korda traagilise loo kaotusest, mis inspireeris William Shakespeare’i kirjutama oma kõige kuulsamat näidendit. See on ka portree abielust, mille keskmes on armastatud lapse kaotus, taustal detailirohke ülevaade elust 16. sajandi Inglismaa..
13.80€
Maksudeta:12.66€
Seiklejad ja aarete tempel_e-raamat
Uus E-raamat
Autor: Hatt, Jemma
Isa pärand, aardejaht Egiptuses ja tuhandete aastate vanune müsteerium … Lara, Rufus, Tom ja Barney on tagasi!„Seiklejate“-sarja teises raamatus pöörab ammuse kirja leidmine Lara, Rufuse ja Tomi rahulikud koolivaheajaplaanid pea peale. Lapsed suunduvad Egiptusse otsima salapärast templit, mis Lara i..
13.80€
Maksudeta:12.66€
Tooted 1 kuni 12, kokku 211 tootest (18 lehekülge)
E-raamatud