Roslund&Hellström

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)

Roslund&Hellström

KOLM SEKUNDIT. KIRJASTUSES OTSAS!

€14.89

Maksudeta: €13.66

Uus väljaanne on hetkel kirjastusest otsas, aga osta saab esimest väljaannet: http://www.eestiraamat.ee/kolm-sekundit Rootsi aasta parim krimiromaani ja Suurbritannia tõlkekrimi Pistoda auhinna pälvinud rahvusvaheline menuk Ta elab kaksikelu. Ühte koos armastatud naise ja kahe väikese po..

Roslund&Hellström

KOLM MINUTIT

€5.94

€15.98

Maksudeta: €5.45

2017. aasta parim eestikeelne krimiromaan Jaan Martinsoni hinnangul! MÕLEMAD POOLED EELDAVAD TA LOJAALSUST. MÕLEMAD POOLED MÕISTAVAD TA SURMA. Vaata ka videot raamatust Ta imbus sügavalt organiseeritud kuritegevusse, lausa vanglamüüride vahele välja. Ta paljastati ja jäeti surema. Se..

Roslund&Hellström

KAKS SÕDURIT

€9.97

€15.98

Maksudeta: €9.15

Üheksa-aastaselt narkomaanid, kümneaastaselt võimekad diilerid, kaheteistaastaselt jõhkrad kurjategijad. Nüüd, kaheksateistaastastena, kutsuvad Leon ja Gabriel teineteist armsateks vendadeks, selles usaldamatuse maailmas usaldavad nad vaid teineteist. Nende jõuk, Ghetto Soldiers, on jõudmas organise..

Roslund&Hellström

KOLM SEKUNDIT

€4.99

€14.89

Maksudeta: €4.58

„Kolme sekundi" peategelane on Piet Hoffmann, endine narkar, kelle politsei on vanglas värvanud oma agendiks. Ta on pärit Köningsbergist, oskab vene ja poola keelt. Tal on ülesanne "imbuda" Poola narkomaffiasse ja kui see on korda läinud, sokutatakse ta range režiimiga vanglasse, et ta aitaks seal t..

Roslund&Hellström

TUNNELITÜDRUK. VIIMASED EKSEMPLARID!

€9.05

€16.79

Maksudeta: €8.30

Väljas on talv ja ilm on külm. Komissar Ewert Grensi laual on kolmkümmend kaks lahendamata juhtumit. Lisaks sellele on tema armastatud Anni raskesti haige. Aga kui Stockholmi Sankt Görani haigla keldrikoridorist leitakse surnud naine, peab Ewert Grens kõik muu kõrvale jätma. Samal ajal seisab poli..

Roslund&Hellström

EDWARD FINNIGANI ÕIGLUSJANU

€4.99

€18.31

Maksudeta: €4.58

Rootsis vahistatakse John Schwarzi nimeline mees, kes Soome vahet sõitval laeval ühe reisija läbi on peksnud. Kui kriminaalkomissar Ewert Grens kinnipeetut üle kuulama asub, ei taipa ta algul üldse, millega tegemist on. Miski kuritöö sooritaja puhul ei klapi – Johni Schwarz on juba palju aastaid tag..

Roslund&Hellström

HOIUKAPP 21. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

18.33Jõuline kriminaalromaan, mis kirjeldab ühiskonna sünget poolt ning räägib siin ja praegu toimuvast kaubitsemisest eluga. Sellest, kuidas ohvrist saab kurjategija, ja sellest, kuidas sõprus pole alati see, millele võib kindel olla. Tegevus keerleb kahe Baltikumist pärit neiu ümber, kes on suletu..

Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)