KUIDAS OSTA?


Kuidas meie veebipoest raamatuid osta?

1) Vali raamat(ud) ja lisa ostukorvi.

2) Ostukorvis vali KASSA.

3) Vormista tellimus Maksekeskuse Simple Checkouti vormil, sisestades vajalikud isikuandmed ning valides kättesaamiskoha ja makseviisi.

4) Vajuta kindlasti nupule TAGASI KAUPMEHE JUURDE, vastasel juhul ei jõua tellimus poodi!

5) Soovi korral saad ostu vormistamiseks vajalikud andmed oma arvutisse salvestada, nii ei pea neid järgmise ostu vormistamisel sisestama.


Kui soovid kasutada kinkekaarti

1) Vali raamat(ud) ja lisa ostukorvi.

2) Ostukorvis vali VAATA OSTUKORVI.

3) Sisesta kinkekaardi kood, mille leiad Sulle saadetud e-kirjast ja kliki nupule Kasuta kinkekaarti. Koodi saab kasutada ainult üks kord. Ostu sooritamiseks tuleb ostukorvi lisada raamatuid vähemalt kinkekaardi väärtuses. Kui ostukorvis olevate raamatute kogumaksumus on väiksem kui kinkekaardi väärtus, siis ostu sooritada ei saa. Kui summa on suurem, siis tuleb vahe juurde maksta.

4) Kliki nupule Vormista tellimus.

5) Vormista tellimus Maksekeskuse Simple Checkouti vormil, sisestades vajalikud isikuandmed ning valides kättesaamiskoha ja makseviisi.

6) Vajuta kindlasti nupule TAGASI KAUPMEHE JUURDE, vastasel juhul ei jõua tellimus poodi!

7) Soovi korral saad ostu vormistamiseks vajalikud andmed oma arvutisse salvestada, nii ei pea neid järgmise ostu vormistamisel sisestama.


Osta raamatuid ja võida kinkekaart

Kõigi vahel, kes ostavad ühe kuu jooksul meie veebipoest raamatuid vähemalt 17 euro väärtuses (ei sisalda saatmiskulu) loosime järgmise kuu alguses välja Eesti Raamatu kinkekaardi väärtuses 30 eurot!

Täiendava boonusena läheb 2020. aasta lõpuni igas kuus loosi lausa 3 kinkekaarti väärtusega 30 eurot!