Menu
Your Cart

Bryson, Bill

Bryson, Bill

Bill Bryson on ameeriklasest kirjanik, kellele on omane britilik huumorimeel - ja eks ole ta suurema osa elust Suurbritannias elanudki. Tema raamatud on uskumatult vaimukas segu isiklikest kogemustest ja põnevalt serveeritud põigetest ajalukku, mida lugedes ka kõige mornim tüüp ei suuda kohati naeru tagasi hoida. Kõik see on kirja pandud elegantses ja rikkas keeles, nii et võib öelda: Bill Brysoni raamatud on tõeline maiuspala kõigile,  kes armastavad sõnaosavust, sisukust ja vaimukust. 

Tema sulest on ilmunud menuraamatud „Ülestähendusi väikeselt saarelt“ (1996), „Kõiksuse lühiajalugu“ (2003), „Ringkäik kodumajas“ (2010) ja „Üks suvi“ (2013). 

Eesti Raamatul on Brysoni raamatutest ilmunud “Ülestähendused väikeselt saarelt (2018), “Inimkeha. Kasutusjuhend asukale” (2019) ja “Jalutuskäik metsas” (2021).

INIMKEHA. Kasutusjuhend asukale_e-raamat
E-raamat
Autor: Bryson, Bill
„Meile on terveks eluks antud kasutada üksainus keha ja ometi pole suuremal osal meist sisuliselt aimugi, kuidas see toimib ja mis selles toimub. Selle raamatu eesmärk on saada sotti ühest erakordsest kaadervärgist – inimesest.“Menuraamatuks osutunud ja auhindu võitnud „Kõiksuse lühiajalooga“ s..
15.97€
Maksudeta:14.65€
Jalutuskäik metsas_e-raamat
Menuk E-raamat
Autor: Bryson, Bill
Georgiast algav, 14 osariigi piire ületav ja Maine’is lõppev Apalatši matkarada Ameerika Ühendriikides on maailma pikim märgistatud matkarada. Just sel rajal alustas neljakümne nelja aastane Bill Bryson oma sõbra Stephen Katzi seltsis teekonda ääretutesse laiuvatesse laantesse, mis on mõistlikumaid ..
13.80€
Maksudeta:12.66€
Autor: Bryson, Bill
 Georgiast algav, 14 osariigi piire ületav ja Maine’is lõppev Apalatši matkarada Ameerika Ühendriikides on maailma pikim märgistatud matkarada. Just sel rajal alustas neljakümne nelja aastane Bill Bryson oma sõbra Stephen Katzi seltsis teekonda ääretutesse laiuvatesse laantesse, mis on mõistlik..
22.00€ 23.50€
Maksudeta:20.18€
ÜLESTÄHENDUSI VÄIKESELT SAARELT: AMEERIKLANE SUURBRITANNIAS
-46 %
Autor: Bryson, Bill
Bill Bryson kirjutas raamatu „Ülestähendusi väikeselt saarelt: ameeriklane Suurbritannias“ 1995. aastal, vahetult enne naasmist Ameerika Ühendriikidesse, kust ta pärit on, otsustades enne lahkumist talle enam kui kakskümmend aastat koduks olnud riigis hüvastijäturingreisi teha. Tänaseks on raamatut ..
9.97€ 18.30€
Maksudeta:9.15€
Autor: Bryson, Bill
„Meile on terveks eluks antud kasutada üksainus keha ja ometi pole suuremal osal meist sisuliselt aimugi, kuidas see toimib ja mis selles toimub. Selle raamatu eesmärk on saada sotti ühest erakordsest kaadervärgist – inimesest.“ Menuraamatuks osutunud ja auhindu võitnud „Kõiksuse lühiajaloo..
22.00€ 23.50€
Maksudeta:20.18€
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)