Menu
Your Cart

Ajaviiteromaanid

Ajaviiteromaanid
Ajaviiteromaanid:
Lugude hoidja_e-raamat
E-raamat
Autor: Page, Sally
See võluv ja värskelt mõjuv debüütromaan on täis nii huumorit kui ka sügavaid mõttekäike. Igaühel meist on oma lugu. Janice’il aga ei ole julgust enda oma lahti harutada …Cambridge’is igapäevaselt koristajana töötav Janice teab, et inimesi saab tõeliselt tundma õppida nende lugude kaudu. Nii on tema..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Rõõm ja Rahu_e-raamat
E-raamat
Humoorikad pildikesed sündmustest ühes Hollandi tüüpilises aiandusühistusKui Emma Quaadvliegh pärast oma mehe surma vanu pabereid korrastama hakkab, leiab ta nende hulgast sooviavalduse aiamajakese omandamiseks. Märkamatult on möödunud üksteist aastat, seega peaks järjekord olema temani jõudnud. Esi..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Naine, kes ärkas ellu_e-raamat
E-raamat
Autor: Miller, Beth
Pearl Flowers elab Prantsusmaal keset metsa. Tema elu voolab kindla rutiini järgi ja ootamatustele pole seal kohta. Pearl on teinud kõik selleks, et mitte mõelda minevikus aset leidnule ja tema abikaasa on vankumatu turvamehena valmis naist kaitsma kogu maailma kurja eest. Kuid ootamatu telefonikõne..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Musta Masenduse talu_e-raamat
E-raamat
20. sajandi Jane Austen – Stella Gibbons!„Musta Masenduse talu“ on 1933. aastal Femina Vie Heureuse auhinna võitnud riuklikult vaimukas portree Briti maaelust 1930. aastatel. Flora Poste, värskelt orvuks jäänud kõrgseltskonda kuuluv näitsik, kolib Musta Masenduse talus elavate mornide ja sünget..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Vihane psühholoog_e-raamat
E-raamat
Psühholoog Idunn Jæger peaks päästma teisi, kuid ühel päeval laguneb kõik koost.Esmaspäeva hommikul seisab psühhiaatriakeskuse ees üks naine korvitäie munadega. Enne kui psühholoog Idunn Jæger jõuab järele mõelda, loobib ta oma töökoha pihta mune. Palju mune. Tore on näha nende purunemist vastu klaa..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Peegel, õlg, suund_e-raamat
E-raamat
Autor: Nors, Dorthe
Sonja on üksildane neljakümnendates naine, kes on kaotanud suunataju ja otsustanud, et peab oma elus midagi muutma. Kui teha on palju, siis millest alustada? Ta otsustab õppida autot juhtima ja proovib taastada sidet võõraks jäänud õega. Aga õde ei võta tema telefonikõnesid vastu ja sõiduõpetaja ei ..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Piirideta ämmad_e-raamat
E-raamat
Autor: Jansson, Anna
Muinasjuttudes on kurjad võõrasemad, kuid päriselus peaksite valvel olema just ämmadega. Nii mõtiskleb Angelika Lagermark oma elu mustematel hetkedel.Kuus kuud tagasi püüdis Angelika kinni pruudikimbu ja õhus olid pulmamõtted, kuid Angelika on kahtlev. Kas Magnus on õige inimene, kellega koos elada?..
14.99€
Maksudeta:13.75€
NORA kaldub stsenaariumist kõrvale_e-raamat
E-raamat
Kes veel peaks armastuse valemit paremini teadma kui mitte Nora Hamilton? Romantikakanali stsenaristina on see ju tema töö. Kui Nora tööpõlgurist abikaasa tema ja lapsed maha jätab, teeb hakkaja naine abielu purunemise rahaks, kirjutades sellest oma elu parima stsenaariumi. Tema suureks üllatuseks p..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Orm Punane_e-raamat
E-raamat
"Orm Punane" on põnev ja humoorikas jutustus viikingiajast X-XI sajandi vahetusest.Tegevuse käigus, mis muistseid saagasid jäljendades viib Rootsi viikingeid Hispaaniasse mauri kaliifi galeerile, Iirimaa munkade juurde, Taani kuninga Harald Sinihamba jõulujootudele, Inglismaad rüüstama ja muistsest ..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Kui KREEKA kutsub_e-raamat
E-raamat
Autor: Roberts, Sue
Vaikselt, tagasihoidlikult, turvaliselt. Nii elab Becky pärast seda, kui tema viimane romantiline suhe ta haiglavoodisse viis. Ta hoolitseb oma poekese eest ja jälgib hoolega, et tema asukoht ta endisele kallimale teatavaks ei saaks.Becky veedab paar nädalat Kreekas imelisel Skiathose saarel. Ta suu..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Liblikaõeksed_e-raamat
E-raamat
Autor: Hale, Jenny
Kui liblikas kookonist väljub, on tal vaja rabelda, et vedelik kehast tiibadesse liiguks. Võitluseta ei tõuse ta kunagi lendu.Leigh Henderson on parimas hoos, valmis sõlmima oma elu suurimat tehingut. Ta on selleks valmistunud, miski ei seisa tema teel ‒ kui välja arvata ambitsioonikas kolleeg, kes ..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Armastus üürilepinguga_e-raamat
E-raamat
Sadie ei otsinud armastust, kuni see ise ta leidis.Hetkel, kui Sadie Greenil näpsatakse otse nina alt juba ammu välja teenitud kõrgem ametikoht, tunneb ta, et ei vaja muud kui kolme asja: korralikku napsi, uut elukohta ja üheöösuhet. Kui ühest korralikust napsist on saanud juba mitu, ajab Sadie koge..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Tooted 1 kuni 12, kokku 49 tootest (5 lehekülge)
Ajaviiteromaanid, Ilukirjandus