Menu
Your Cart

Tere tulemast meie uude veebipoodi! Kui teil on küsimusi poe kasutamise kohta, siis palun kirjutage info@eestiraamat.ee või helistage 6587886.

Väike maja preerias

Väike maja preerias

Laura Ingals Wilderi sari “Väike maja preerias” jutustab Ingallsi perekonna seiklustest ülemöödunud sajandi (1870-1894) lõpupoole Metsikus Läänes. Sarja raamatutest on tehtud lugematult kordustrükke, dramatiseeringuid ja telesarju, populaarseim neist meilgi 1990ndatel ETVs näidatud NBC seriaal "Väike maja preerias".

Raamatud pakuvad ainulaadset pilguheitu tolleaegsele elule ja jutustavad südantsoojendavat, unustamatut lugu kokkuhoidvast ja armastavast perekonnast. See on looduslähedane, lihtne, kuid tervislik maaelu, mis tänapäeva linnalastele võib tunduda lausa muinasjutuna.

.

Eesti Raamat avaldab sarja kõik 9 raamatut sarnases kujunduses ja formaadis 2022.–2023. aastal.

Sarja raamatud:

Raamatu tegevus toimub veidi enam kui ühe aasta jooksul, alates sellest, kui Laura on 12-aastane ja perekond kolib Minnesotast Plum Creekist Lõuna-Dakota osariiki. See on nende esimene rongireis ja tüdrukud on põnevil selle uue transpordiliigi uudsusest, mis suudab mõne tunniga läbida vahemaa, mille..
16.96€
Maksudeta:15.56€
Sarja nimiraamat algab Ingallside pere lahkumisega Wisconsinist. Puldanvankris rännatakse läände, kuni jõutakse preeriasse, mis on senini olnud indiaanlaste maa. Sellele viljakale maale ehitab papa perele maja, loomadele talli, käib jahil ja linnas kaupa toomas ning mamma ja tüdrukud hoolitsevad maj..
16.96€
Maksudeta:15.56€
Tooted 1 kuni 2, kokku 2 tootest (1 lehekülge)
Väike, maja, preerias, Sarjad