Menu
Your Cart

Ilukirjandus

Ilukirjandus
Ilukirjandus:
SURM on igavene_e-raamat
E-raamat
Autor: Liu, Cixin
Ulmetriloogia „Mälestusi Maa minevikust“ kolmas ja viimane osa!Viimsepäevalahingust on möödas pool sajandit ning pimeda metsa heidutusega saavutatud habras tasakaal hoiab trisolarislastest sissetungijaid eemal.Trisolarise teadmiste omandamise tõttu valitseb Maal enneolematu küllus ning paistab, et s..
15.64€
Maksudeta:14.35€
Lugude hoidja_e-raamat
E-raamat
Autor: Page, Sally
See võluv ja värskelt mõjuv debüütromaan on täis nii huumorit kui ka sügavaid mõttekäike. Igaühel meist on oma lugu. Janice’il aga ei ole julgust enda oma lahti harutada …Cambridge’is igapäevaselt koristajana töötav Janice teab, et inimesi saab tõeliselt tundma õppida nende lugude kaudu. Nii on tema..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Juhuslik kohtumine_e-raamat
E-raamat
Ootamatute pööretega südamlik lugu sellest, kuidas juhuslikust kohtumisest alguse saanud armastus võib muuta täielikult kahe inimese elu.Rachel Milandrose suhted vend Keviniga muutuvad pärast isa ootamatut surma veelgi pingelisemaks, kui selgub, et Garrett Milandros on pärandanud Moon Valley perefir..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Helge tulevik_e-raamat
E-raamat
Autor: Ernits, Marje
Ühe sõjarahu algusaastal sündinud põlvkonna muutumisluguMarje Ernitsa triloogia „Sõjarahu aastad“ peategelane on Beti Raadma – tüdruk, kellel õnnestus sündida, üles kasvada ja elada rahuaja tingimustes, usus ja lootuses, et inimkonna tulevik ongi helge ja sõda meie maal ei kordu enam iial. Aast..
13.80€
Maksudeta:12.66€
Rõõm ja Rahu_e-raamat
E-raamat
Humoorikad pildikesed sündmustest ühes Hollandi tüüpilises aiandusühistusKui Emma Quaadvliegh pärast oma mehe surma vanu pabereid korrastama hakkab, leiab ta nende hulgast sooviavalduse aiamajakese omandamiseks. Märkamatult on möödunud üksteist aastat, seega peaks järjekord olema temani jõudnud. Esi..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Naine, kes ärkas ellu_e-raamat
E-raamat
Autor: Miller, Beth
Pearl Flowers elab Prantsusmaal keset metsa. Tema elu voolab kindla rutiini järgi ja ootamatustele pole seal kohta. Pearl on teinud kõik selleks, et mitte mõelda minevikus aset leidnule ja tema abikaasa on vankumatu turvamehena valmis naist kaitsma kogu maailma kurja eest. Kuid ootamatu telefonikõne..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Langenud_e-raamat
E-raamat
1970ndatel, kui Michael Connolly oli alles laps, rääkis ema talle kõigist neist asjadest, mis olid temaga selles paigas aset leidnud. Kõigest, mida nunnad olid tema ja teistega teinud. Arstid õhutasid teda rääkima ja ta rääkis. Ta üritas sellest isegi avalikkusele rääkida. Kirjutas ajalehtedele sell..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Musta Masenduse talu_e-raamat
E-raamat
20. sajandi Jane Austen – Stella Gibbons!„Musta Masenduse talu“ on 1933. aastal Femina Vie Heureuse auhinna võitnud riuklikult vaimukas portree Briti maaelust 1930. aastatel. Flora Poste, värskelt orvuks jäänud kõrgseltskonda kuuluv näitsik, kolib Musta Masenduse talus elavate mornide ja sünget..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Vihane psühholoog_e-raamat
E-raamat
Psühholoog Idunn Jæger peaks päästma teisi, kuid ühel päeval laguneb kõik koost.Esmaspäeva hommikul seisab psühhiaatriakeskuse ees üks naine korvitäie munadega. Enne kui psühholoog Idunn Jæger jõuab järele mõelda, loobib ta oma töökoha pihta mune. Palju mune. Tore on näha nende purunemist vastu klaa..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Peegel, õlg, suund_e-raamat
E-raamat
Autor: Nors, Dorthe
Sonja on üksildane neljakümnendates naine, kes on kaotanud suunataju ja otsustanud, et peab oma elus midagi muutma. Kui teha on palju, siis millest alustada? Ta otsustab õppida autot juhtima ja proovib taastada sidet võõraks jäänud õega. Aga õde ei võta tema telefonikõnesid vastu ja sõiduõpetaja ei ..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Sügis, hobused ja vabadus_e-raamat
E-raamat
Autor: Sepp, Ene
Uus noorteromaan „Lumelinnu surma“ autorilt!  Teie ees on järg romaanidele „Jagatud suvi“ ja „Tagasi sadulasse“. Sigrid ja tema sõbrad saavad harukordse võimaluse jääda nädalaks hobuste eest hoolitsema ja tallil silma peal hoidma. Mis võiks veel parem olla – ainult nemad ja hobused! Kuid s..
13.80€
Maksudeta:12.66€
TEINE NIMI. Septoloogia_e-raamat
E-raamat
Autor: Fosse, Jon
„Teine nimi. Septoloogia I–II“ on kunstnikuromaan, lugu armastusest ja sõprusest, üksindusest ja kaotustest, elu pidepunktidest – usust, kunstist, kaastundest. Teos hõlmab kahte päeva maalikunstnik Asle elust. Norra läänerannikul pisikeses Dylgja külas elav Asle suhtleb vähestega, peaaegu ainult naa..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Tooted 1 kuni 12, kokku 153 tootest (13 lehekülge)
Ilukirjandus, E-raamatud