Durrell, Lawrence

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)

Durrell, Lawrence

CLEA

€4.99

€17.00

Maksudeta: €4.58

Tol aastal oli tavalisest rohkem apelsine. Need kumasid läikivroheliste lehtede vahel toestikes nagu laternad ja hubisesid kõrgel päikest täis metsade vahel. Nad oleksid nagu tahtnud pühitseda meie lahkumist väikeselt saarelt, sest lõpuks oli Nessimilt saabunud kauaoodatud teade justkui kutse tagasi..

Durrell, Lawrence

MOUNTOLIVE

€4.99

€18.30

Maksudeta: €4.58

Leila oli ta pahupidi pööranud, nagu tõstetakse üles vana kohver, lüües selles kõik segamini. Ta kahtlustas, et pole muud kui võltspaatoslik verisulis nooruk, kellel pole mingeid jõuvarusid. Otsekui vihaga sai ta aru, et nüüd oli tal lõpuks käes midagi, mille eest ta võiks surra, miski, mille toorus..

Durrell, Lawrence

RHODOSE VENUSE PEEGELDUSED. TEEJUHT SAARE MAASTIKE...

€9.98

€16.50

Maksudeta: €9.16

Ühest 1945. aasta kevadisest pärastlõunast saadik, kui karge tormine meri äratab Lawrence Durrelli justkui uuesti ellu pärast pikki Kreekast eemal viibitud aastaid, ahmib ta sisse saareelu rõõme, kohtub külaelanikega, töötab ajalehetoimetuses, leiab uusi sõpru ning tühjendab veini- ja mastika-pudele..

Durrell, Lawrence

PROSPERO SAAR. TEEJUHT KORFU MAASTIKE JA TAVADE JU...

€9.98

€15.33

Maksudeta: €9.16

Korfu, peaaegu tuhande aasta pikkuse idüllilise, ent samas verise ajalooga Joonia mere saar, on Lawrence Durrelli näol endale täiusliku kroonikakirjutaja leidnud. Durrell on kirjanik, keda iseloomustab poeedile omane tundlikkus, kes on üdini humanist, inimloomuse märkamisel terava pilguga ja kelle s..

Durrell, Lawrence

BALTHAZAR

€4.99

€19.19

Maksudeta: €4.58

„Imelik, eks? Ta oli Justine’le mingis mõttes õige mees, aga samas, nagu sa kindlasti tead, on armastuse seadus, et niinimetatud „õige” inimene juhtub meie teele alati kas liiga vara või liiga hilja.” „Mängurid ja armukesed mängivat tegelikult selleks, et kaotada.” „Balthazar” on Lawrence Du..

Durrell, Lawrence

KÜPROSE KIBEDAD SIDRUNID. KIRJASTUSES OTSAS!

€14.50

€15.60

Maksudeta: €13.30

"Küprose kibedad sidrunid" on Inglise kirjaniku ja rännumehe Lawrence Durrelli tuntuim teos Vahemere saartele pühendatud raamatute sarjast. 1957. aastal ilmunud raamatut peetakse tänaseni parimaks Küprost tutvustavaks kirjandusteoseks. Autor veetis suurema osa oma elust Vahemere saartel või selle ää..

Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)