Menu
Your Cart

HÕBEDATEE

HÕBEDATEE MIRABILIA
-33 %
HÕBEDATEE

Kolm aastat tagasi kadus Põhja-Rootsis jäljetult Lelle seitsmeteistaastane tütar Lina. Juba kolm aastat sõidab Lelle valgetel suveöödel autoga ringi ja otsib meeleheitlikult oma tütart. Ta sõidab mööda 95. maanteed, mida kutsutakse Hõbedateeks.

Väikesesse Glimmersträski asulasse saabub Meja koos oma emaga, kes loodab alustada uut elu. Meja on sama vana kui Lelle tütar siis, kui too kadus. Kuid see hüljatud paik on Meja jaoks ohtlik.

Sügispimeduse saabumine seob Lelle ja Meja saatuse, ning kui veel üks tüdruk kaob, põimuvad nende elud kummitavalt ja traagiliselt igaveseks ühte.

„Hõbedatee” on meeleolukas ja liigutav põnevuslugu sellest, kuidas suuta ka kõige süngemal ajal tugev olla.

https://www.thebooktrail.com/book-trails/the-silver-road-stina-jackson/

Stina Jackson (snd 1983) on pärit Rootsist Skellefteåst. Rohkem kui kümme aastat tagasi siirdus ta USAsse Denverisse. „Hõbedatee“ on Jacksoni debüütromaan, see tegi temast Põhjamaade põnevuskirjanduse tõusva tähe. Teos valiti 2018. aastal Rootsi parimaks kriminaalromaaniks.

"Kui see raamat ei võida vähemalt Rootsi Krimikirjanike Akadeemia debüüdi auhinda ja sellest ei tehta Netflixi seeriali ... siis pean ma andma talle Åsa Larssoni auhinna."

—Åsa Larsson, Rebecka Martinssoni raamatute autor

„Mulle meeldis tõesti "Hõbedatee". Kogu kummaline, joovastav õhkkond, mida pingestab lõputute Põhjamaiste ööde valgus, mis on teravas vastuolus perekondade süngusega, kellest lugu räägib. Suur lugemine."

—Ali Land, author of Good Me, Bad me

„Vaikselt räägitud lugu, mis on ka põnev. See on uskumatult hästi kirjutatud. /… / Soovitan seda."

—Leif GW Persson

„Mulle meeldib selle raamatu juures kõik. Jackson on autor, kes teab kuidas ühendada pinget sügavusega. See on ilus, melanhoolne ja hästi kirjutatud."

—Lina Bengtsdotter, põneviku "Annabelle" autor

"Parim krimidebüüt, mida ma olen lugenud. Sugestiivne, psühholoogiliselt tundlik ja järeleandmatult põnev."

—Camilla Grebe, põneviku "Armuke peakontorist" autor

 


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2019
Formaat pehmekaaneline, lakkadega
Lehekülgi 318
Mõõdud 125x190
Tõlkija(d) Mari Jesmin
ISBN 978-9949-658-83-1
9.97€
14.89€
Maksudeta: 9.15€
  • Tõlkija: Mari Jesmin