LUULE

Tooted 1 kuni 12, kokku 13 tootest (2 lehekülge)

Feldbach, Inna

NÄGIJA SÜDA. LUULET

€2.94

€8.18

Käibemaksuta: €2.70

Autori esimene luulekogu „Nägija süda“ on valminud tõsise valiku tulemusel, sisaldades kolme tsüklit (Jälgida jäljetumat, Tumeaine, Surmanumber) . Autori luuleilm on mitmekihiline, sellest õhkub erudeeritust, naiselikkust, sõnamaagiat ja samas lihtsate asjade luuleks muundamise oskust...

Hainsalu, Lehte

ILMA ÄÄRE PEAL

€2.94

€14.50

Käibemaksuta: €2.70

Ballaad pole just sagedane luuležanr, mida aga L. Hainsalu on varemgi viljelenud. Käesolev kogumik sisaldab tosinkond nimetust, mille valdavaks aineks on Aeg, sekka ka konkreetsemast sündmusest ajendatuid – „Vabaduse valvaja“ (Rõuges asuva Vabadussõja monumendi varjamise lugu), „Pronksmehe teisaldam..

Põder, Neeme

AKEN SINISESSE

€2.94

€9.81

Käibemaksuta: €2.70

Autori kolmas luulekogu (“Baile Átha Cliath”, 2005 ja “Kaktuste puiestee”, 2007) annab tunnistust tema luule teisenemisest ja seda ka vormilisest küljest. Eelmiste kogudega võrreldes on vähenenud kirjanduslike allusioonide ning impressionistlike looduseelamuste osakaal, suurenenud urbanistlike mitme..

Viitol, Livia

AJALOOTUND

€1.74

€7.63

Käibemaksuta: €1.60

Luuletaja kolmanda luulekogu põhiteemadeks on maa- ja looduslähedus, ajaloopinged, kultuuriloolised peegeldused ja lätimaiseid motiivid. Luulekogu on illustreeritud mustvalgete fotodega...

Kallas, Tõnu R.

KODUNE MAAILM. PÕHJAMAA HAIKUD

€3.60

Käibemaksuta: €3.30

Oma teises haikukogus jätkab Tõnu R. Kallas meie maailma imetlemist.  Näed pilvede vajumist üksteise embusse ja värisevaid vahtraid, mida öökülm on pintseldanud veripunaseks. Foto püüaks need kinni, kuid mitte su mõtteid ja muljeid. Võtad appi sõnakunsti, igale mõttesähvatusele kolm rida, ja ..

Kolla, Ilmi

KÕIK MU LAULUD. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Raamat koondab paremiku varalahkunud luuletaja Ilmi Kolla (1933-54) loomingust, sealhulgas ka palju siiani ainult käsikirja jäänud luuletusi. Raamatu koostaja filoloogiadoktor Eve Annuk on kirjutanud luulekogule ka ees- ja järelsõna. Teose on kujundanud ja illustreerinud Ülle Marks. Luulekogu sisa..

Kangro, Bernard

KOJUKUTSUV HÄÄL

€2.94

€10.14

Käibemaksuta: €2.70

Valitud luulet 1927-1993. Koostanud Oskar Kruus...

Hainsalu, Lehte

LAUL KINDAID ÜLES HARUTADES

€2.94

€11.63

Käibemaksuta: €2.70

Luuletaja 70. sünnipäeva märkiv valikkogu koondab eri aegadel loodud luuletusi, mis on rühmitatud nelja tonaalsuselt ja meeleolult erinevasse tsüklisse, pakkudes lugejale nii lootusrikast sinist kui argipäevast halli, nii pidupäevast punast kui leinalist musta...

Hainsalu, Lehte

MÄNGIKS MIDAGI

€1.70

€3.60

Käibemaksuta: €1.56

Lehte Hainsalu lustakas luuleraamat tutvustab värsivormis laste meelismänge, nagu kekskast, keerukuju, jalgpall, laevade pommitamine, Must Peeter, tähesõjad ja paljusid teisi uusi ja vanu mänge. Laste mängulist tegevust ilmestavad tabavalt kunstniku joonistused. Pildid joonistanud Reet Eilsen..

Järv, Ants

MEIE KIISUL KRIIMUD SILMAD. VANA-VANA-VANAEMADE-IS...

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Vana hind 10.67 eurot Igaühel on lapsepõlvest meelde jäänud luuletusi ja laule, mida oleme lugenud-laulnud oma lastele. Selles kogumikus on suur valik eesti endisaegseid lastelaule, millest paljud on muutunud lausa rahvalauludeks (“Teele, teele, kurekesed”, “Kevade rõõm”, “Viisk, Põis ja Õl..

Kivisildnik

OTSIN NAIST. KOLEDATEL, VAESTEL, VANADEL JA KIIMAL...

€1.70

€9.97

Käibemaksuta: €1.56

Andeka luuletaja ning kõmulise publitsisti järjekordne luulekogu nuhtleb Eesti ühiskonda valusalt ja mitme kandi pealt; rohket tähelepanu jagub tal ka naiste kohale ja tähtsusele mehe elus. Või nagu autor saateks oma raamatule ütleb: Õnnelik saab olla ainult kahel viisil üks võimalus on lugeda..

Vain, Eha ja Park, Eeva

TEISELE POOLE SINIST. LUULET KOLMANDALT PÕHJAMAAD...

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Kogumik on läbivalt kakskeelne (kohati kolmkeelne) ning sisaldab luulet kümne maa luuletajatelt, kes kõik osalesid Kolmandal Põhjamaade luulefestivalil 2003.aasta kevadel Tallinnas. Eestit esindavad luulekogus Kalev Kesküla ja Triin Soomets. Põhjamaade luulefestivali kogumike avaldamine on saanud ..

Tooted 1 kuni 12, kokku 13 tootest (2 lehekülge)