Westö, Kjell

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)

Westö, Kjell

TRITONUS

€19.33

Maksudeta: €17.73

Kaasaegne ja hingeliigutav lugu elust saarel – muusikast ja kogukonnast, õnnestumisest ja üksindusest –, mida on kujutatud võrdselt nii soojuse kui ka tõsidusega. See on lugu muusika ja sõpruse väest, unetusest ja hirmust pimeduse ees. Elus pettunud tippdirigent Thomas Brander on saarele ehitanud u..

Westö, Kjell

VÄÄVELKOLLANE TAEVAS

€18.86

€19.90

Maksudeta: €17.30

„Ja ma kõndisin kodu poole ja mõtlesin, et võib-olla peaksin ma kõigele vaatamata selle loo kirja panema. Loo Stellast, Alexist, endast ja oma vanematest ning ka Sandist, Amirist ja Tommi Hjeltist. Ja ma mõtlesin, et selles loos peab olema palju rohkem tõtt kui „Sepapargi unistajas“ ja teistes lugud..

Westö, Kjell

TERENDUS 38

€4.99

€18.50

Maksudeta: €4.58

PÄLVIS PÕHJAMAADE NÕUKOGU KIRJANDUSAUHINNA 2014 Tunnustatud soomerootsi kirjaniku Kjell Westö uusima romaani tegevus toimub 1938. aastal Helsingis. See oli aeg, kui maailma demokraatia oli ohtu sattunud, paremäärmuslikud meeleolud levisid üle maailma, ähvardamas oli uus sõda. Kõik need oma aja ..

Westö, Kjell

KUS KÕNDISIME KUNAGI. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

2006. a Finlandia auhinna pälvinud romaan jutustab mitme soomerootsi perekonna ja põlvkonna saatusest 1905. aastast kuni Talvesõja eelõhtuni. Tegelaste pikas värvikas reas on nii tõeliselt rikkad ja kaunid kui ka vaestekvartalite asukad, sündmustikus põimuvad armastus ja sõprus, sotsiaalne ebaõiglus..

Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)