William Wistingu põnevik

Jørn Lier Horst on Norra menukamaid krimiautoreid. Tema romaanide peategelane politseikomissar William Wisting, keda abistab tütar Line, uuriv ajakirjanik. Lood on põnevad, pinget hoitakse lõpuni. Tegelased on huvitavad, üsna palju on kirjeldatud inimsuhteid. Horsti raamatuid võib nimetada politsei- või uurijaromaanideks, kuna neis on olulne politseitöö peen ja asjatundlik käsitlemine (autor on endine politseinik).

Jørn Lier Horsti romaanide esimeses sarjas on seni ilmunud neli raamatut "Jahipenid", "Koopamees", "Talveks suletud" ja "Salauks".

2020. aastal alustasime uue, nn lahendamata juhtumite sarja tõlkimist, seni on ilmunud kaks romaani "Katharina kood" ja "Salatuba".

Jørn Lier Horsti romaane saab lugeda ka e-raamatuna, soodsaima hinnaga leiab nad siit: Jørn Lier Horsti e-raamatud

Nüüd on Jørn Lier Horsti kriminaalromaane võimalik ka kuulata Taavi Eelmaa meisterlikus esituses.

Audioraamatud on leitavad Digiread veebilehelt: Jørn Lier Horsti audioraamatud

Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)

Horst, Jørn Lier

SALATUBA

€16.96

Käibemaksuta: €15.56

Politseiinspektor William Wistingu põnevik. Kui Töölispartei lugupeetud juhtfiguur Bernhard Clausen infarkti tagajärjel sureb, siis kutsutakse uurija Wisting kiirkohtumisele peaprokuröri juurde. Clauseni suvilast on leitud midagi, mis kuidagi ei passi kokku Clauseni tubli ja kristallpuhta poliiti..

Horst, Jørn Lier

KATHARINA KOOD

€15.97

Käibemaksuta: €14.65

See aeg on jälle käes. Juba kahekümne neljandat korda otsib William Wisting välja Katharina Haugeni kadumisjuhtumi materjalid. Juhtum on siiani lahendamata ja nii on Wisting igal aastal käinud külas Katharina abikaasal Martin Haugenil. Pidev kontakt politseiinspektori ja leinava mehe vahel on aastat..

Horst, Jørn Lier

SALAUKS

€16.50

€14.89

Käibemaksuta: €15.14

Politseiinspektor William Wistingu põnevik Klassikaline politseiromaan Põhjamaade krimikirjanduse tippautorilt Üksikema Sofie Lund kolib oma aastase tütrega vanaisalt päritud majja. Vanaisa oli raske iseloomu ja halva kuulsusega mees, kes lapselapsega ei suhelnud. Sofie on lasknud maja tema ..

Horst, Jørn Lier

TALVEKS SULETUD

€14.89

Käibemaksuta: €13.66

Kogenud politseiuurija Jørn Lier Horsti uus põnevust täis kriminaalromaan. Rannamaastikku katab tihe sügisudu, pimedate akendega suvemajad kükitavad pliihalli mere ääres. Ove Bakkerudil seisab ees viimane rahulik nädalavahetus suvituskohas, enne kui ta talveks maja suleb. Kohale jõudes leiab ta a..

Horst, Jørn Lier

KOOPAMEES

€16.50

€14.89

Käibemaksuta: €15.14

Sel korral saabub surm Wistingu enda naabruskonda. Vaid kolm maja William Wistingu kodust edasi on üks mees neli kuud surnuna virvendava teleri ees istunud. Mitte miski ei viita sellele, et Viggo Hanseni surma taga võinuks olla midagi kriminaalset. Kuigi ta oli elanud teiste hulgas, polnud keegi..

Horst, Jørn Lier

JAHIPENID

€14.89

Käibemaksuta: €13.66

Loe arvustust: RAAMATUBLOGI: Üksindus ja armastus ehk Klaasvõtmeid niisama ei jagata Seitseteist aastat tagasi juhtis William Wisting Norra kõige kõmulisema kriminaalasja, noore naise Cecilia Linde mõrva uurimist. Nüüd väidab üks advokaat, et tol ajal süüdistuse esitamisel kasutatud tõendid..

Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)